Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szalagavató! Milyen ruha?

Szalagavató! Milyen ruha?

Figyelt kérdés

Lehet hogy rossz kategóriába írtam a kérdést, de nem baj.


Szóval most megyek negyedikbe és hamarosan szalagavató és nem tudom hogy majd milyen ruhát vegyek vagy varrassak. Az a helyzet hogy kicsit "husibb" vagyok mint kellene, nem kell ilyen 80 kilóra gondolni hanem kb 60-65 kg között mozgok. Szóval az lenne a kérdésem hogy milyen ruhát vegyek vagy varrassak szalagavatóra? Linkek érdekelnének leginkább.


2010. aug. 30. 16:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Erre kb bármit. Mondjuk nekem ez fura, nálunk úgy volt a szalagavató, hogy megtűztek, aztán osztálytáncok, aztán keringők, aztán még egy fél órát keringőztünk a szülőkkel, ilyesmi, és mentünk át egy szórakozóhelyre, ami már ki volt bérelve, oda meg sima bulizós ruhát vettünk föl...


Nem derült ki, hogy milyen az alakod. Jók a mell alatt szabott ruhák, de ha pl. nagyok a melleid, akkor nem jól nézel ki benne. Bár én is olyasmit vennék fel, de azért, mert tudom, hogy az áll jól. Te is biztosan tudod már, milyen szabás előnyös neked. Na olyan ruha kell :)

2010. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!