Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek is fura a szájra...

Szerintetek is fura a szájra puszi családban? Pl tesók közt akár nagykorban szeretet kifejezése nem sexuális vágyból. Látom ez mindig nagyvita, valaki szerint normális van aki szerint undoritó.

Figyelt kérdés

#szájrapuszi #testvérpuszi
2021. okt. 2. 03:24
A kérdező szavazást indított:
Undoritó, beteges.
Szerintem normális
sexuális
20 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:

Szerintem is valamilyen szinten még véletlen is, ösztönből fakadóan is kiválthat sexuális vágyat..

Akár kiskorban is, én a saját vérszerinti rokonaimal biztos soha nem csinálnám.

Régegbről volt egy román ismerősünk csak lestem, mikor a kb 13 éves lány nyelvest adott a kis 1 éves lány tesójának.

2021. okt. 2. 03:26
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Rokonok között semmi sincs benne, ne gondolj bele többet. Ha lenne testvéred akivel együtt nőttél fel akkor át sem suhanna a fejeden szexuális tartalmú gondolat (kivéve a pubertás kor elején esetenként, de az egy másik állapot és hamar elmúlik a szocializációs fejlődéseddel párhuzamosan).
2021. okt. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 molnarmarcell21 ***** válasza:
86%
Szocializáció kérdése, vannak, akik így csinálják.
2021. okt. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer a gyerekvállalás kategóriában kaptam ezért olyan virtuális pofonokat, hogy csak na. Mert hogy az anyukáknak természetes hogy szájoncsókolják gyerekeiket, nekik ez nem hogy belefér, de kezdeményezik, sőt biztatják rá a gyerekeiket...

Én is anya vagyok, de nekem ez nagyon bizarr. Ha véletlen úgy sikerül, az más.

2021. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!