Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen helyen szokás osztályta...

Milyen helyen szokás osztálytalálkozót szervezni?

Figyelt kérdés

Kérdésem,hogy milyen helyen szokás osztálytalálkozót szervezni? általános iskolai első 5éves osztálytalálkozó lenne,szóval mindenki olyan 20év körül van.

az időjárás nem nagyon engedi ,mivel mostanság elég vacak és kiszámíthatatlan az idő.Albertirsa lenen a város,mivel ott volt az iskola,illik ott is tartani,nemde?:)

Segítene nekem valaki?mert tanácstalan vagyok,köszi


2010. szept. 1. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
mi mindig valami kocsmában tartjuk, vagy valamelyik osztálytárs házában.
2010. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában a suliban van egy "osztályfőnöki óra". Ott mindenki elmeséli, hogy mi történt vele az elmúlt években. Aztán egy étteremben ebéd vagy vacsora, ez kötetlenebb. Mivel fiatalok vagytok lehet lazábbra venni, akár normálisabb kocsmába is mehettek.
2010. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bementem a suliba a régi osztálytermetekbe és beszélgettek egymással és az ofővel.

Utána átmentek egy étterembe kajálni, de mivel még nem vagytok olyan idősek, simán belefér helyette egy osztálybuli egy kis főzéssel és iszogatással. ;)


Nekem még nem volt osztálytalálkozóm pedig már ideje lenne mert letelt az 5 év.

2010. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!