Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan illik közölni a burkoló...

Hogyan illik közölni a burkolóval, hogy nem vagyok elégedett a munkájával?

Figyelt kérdés

Nem tökéletesen burkolta le a falat és a fugázásnál is réseket hagyott a kevésbé látható helyeken. Ahol vágni kellett a csempéket, ott van, amelyik kilóg a sorból, mert kicsit nagyobbra sikerült vágnia. Szerintem ezek mind olyan hibákat, amiket még javíthatott volna a felrakáskor. Az én munkamorálom olyan, hogy ha valami nem 100%-os, akkor újrakezdem az egészet és megcsinálom jóra, semmint kiadom félkészen (programozó vagyok).


Ha nekem szólnak, akkor tudomásul veszem, hogy az nem jó és megcsinálom az igények szerint. Viszont amikor én kértem meg a burkolót, hogy legalább a fugát csinálja meg normálisan, mert az utólag még a javítható, akkor nagy hanggal elkezdett hőbörögni, hogy hát mit képzelek én, jó az úgy, meg amúgy sem lehet látni, csak ha direkt nézi valaki, meg ő ezt nem nyomja ki, már rég elpakolta a cuccait, stb. Pedig csak finoman kértem, nem is az, hogy agresszíven közöltem volna vele...


Tehát felmerült bennem a kérdés, hogy hogyan illik ezt közölni? Egyáltalán illik beleszólni ebbe? Végülis nem a munkamódszereibe szólok bele, hanem az elkészült munkájába, abba szerintem bele lehet kötni, ha nem tetszik vagy rosszul gondolom?



2021. okt. 11. 18:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismeros csaladtag nem dolgozik a hazon... tapasztalat.
2021. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor vegzett akkor mutasd meg neki hogy hol kell kijavitani.

Miutan megcsinalta utana fizetsz.

2021. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%
neki más a munkamorálja. nem javaslom hogy ne fizesd ki, ha fontos a testi épséged, könnyen eldurran az agyuk az egyszerűbb embereknek
2021. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
és legközelebb ne őt válaszd ha elégedetlen voltál vele
2021. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Azért az üreges fugát illik kijavítani és nem telik bele 1 órába sem, akár a szerszámai nélkül is meg tudja csinálni...

Burkoló tanulóként azt mondom, hogy aki ilyen igénytelen a munkájára, az nem fogja kijavítani. A vágásokat nem tudom hogy érted, de a sarkokban a sziló sok mindent el fog takarni, azt úgy szokták csinálni.

Azért próbálkozz be mégegyszer, mondd meg neki hogy addig nem fizetsz, amíg nem javítja ki, de a telefonodat rakd videón bekapcsolva olyan helyre, ami vesz titeket.

2021. okt. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!