Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Alváskor vesztek fel bugyit...

Alváskor vesztek fel bugyit (pizsi alá)?

Figyelt kérdés
Egyszer azt hallottam hogy egészségtelen bugyiban aludni.
2010. szept. 2. 15:49
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Én is veszek fel . Egy tábor kapcsán kb 11 évesen vettem észre hogy mások hordják, hát én is elkezdtem....
2010. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

én alváshoz nem veszek fel,meg ah sak ugy itthon lézengek

melegítőbe meg pólóba alszok,meg néha napközbe is ilyenbe vagyok,de bugyi nélkül. ha jön hozzánk vki,akkor se tudja h nincs rajtam bugyi :) nem reklámozom :)

2011. márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Arról meg nem is beszélve, hogy az ágyra is mászkálhatnak bogarak, esetleg utcai ruhában fekszel az ágyra, vagy ülsz, vagy rámászika háziállat, és ha nem veszel bugyit, az ágyon lévő baktériumok, szépen a pizsama nadrágodba másznak, aztán a lányoknál szabad az út! Velem is ez volt, vettem bugyit, el is mult minden... Szóval a fertőzésektől is véd. Az meg egy nagy hülyeség hogy nem szellőzik! Vastag takaró alatt úgyis olyan mindegy van e rajtad vagy nincs...
2011. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!