Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek mi okból ették...

Szerintetek mi okból ették meg az ajándékcsokimat és ki volt?

Figyelt kérdés

Tavaly év vége fele kölcsön adtam az egyik végzős lánynak egy kiadványt, aki az egyik osztálytársamnak adta át, hogy továbbítsa nekem, mert nem voltam suliban az utolsó hetekben.

Érettségikor találkoztam a végzős lánnyal, és azt mondta, hogy küldött egy nagy toffefe csokit is a kiadvány mellé köszönetképpen, de akinek átadta, az azt mondta neki, hogy meg fogja enni, és majd vesz nekem egy másik szeptember körül.

Erre elkezdődik a suli, az osztálytársam mondja, hogy hú hát volt csoki, csak a fiúk megették.

1: nem tudom, hogy elhigyjem-e, hogy nem a csaj ette meg, hanem a fiúk.

2: ha a fiúk ették meg (a lány szerint azért, mert én úgy sem szoktam csokit enni), akkor azért ették meg a fiúk, mert nem tisztelnek vagy nem szeretnek??? vagy nincs ennyire eszük, hogy mit illik és mit nem illik?


amúgy nem a csoki érdekel, csak úgy az, hogy ki hazudik, ki mond igazat, stb. :P


2010. szept. 3. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csajtól kaptad a csokit,akkor nem tudom,h. miért gyanakszol arra,h. ő ette meg.Szerintem a fiúk ették meg esetleg "poénból".Ami szerintem igazából bunkóság,nem poén.Csak azért írom ezt,mert a mi osztályunkba karácsonyi ajándékozás volt és hiányzott az egyik gyerek,de az ajándékot ugye hozták neki.Erre a többi idióta fiú felzabálta az ajándékcsomagot,mert ezt rendkívül viccesnek tartották.És ráadásul visszatették a csomagba az üres csokis dobozt és a csokis papírokat,ja meg egy félig megrágott csokit.
2010. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
13.04. úgy értettem,hogy 2 lány van: az egyiktől kaptam, a másik lett volna a kézbesítő, és a kézbesítő lány mondta a küldő lánynak,hogy ő meg fogja enni.
2010. szept. 3. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,hát bocsi!Nekem totál így jött le abból,amit leírtál.Akkor éppenséggel megehette a lány is vagy a fiúkkal együtt fogyasztotta el.Vannak ilyenek!
2010. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen,vannak.de ennyire nem szeretnek akkor vagy micsoda?
2010. szept. 3. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csajszi ette meg és elfelejtett venni helyette. Csak ezt nem akarta így megmondani, ezért rákente másra.
2010. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,h. azért tette vagy tették,mert nem szeretnek!Lehet ezt is jópofának tartották,ahogy az én osztálytársaim(amit már leírtam).Gondolom azzal nem voltak elfoglalva vagy volt az illető,h. neked ez nem esik jól.
2010. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem a tanár voltXD
2010. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lany volt buta, ha mondta neki a kezbesito hogy megfogja enni a csokit, miert adta oda neki? A kezbesitonek nincs penze hogy ujat vegyen, vagy nem erdekli. En megemlitenem neki, hogy a csoki mikor jon.
2010. szept. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!