Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagynéném új barátjának hogy...

Nagynéném új barátjának hogy köszönjek?

Figyelt kérdés
ma találkozok vele először, kb 50 éves lehet (legalábbis a nagynéném annyi), én 17 vagyok. a 'jó napot' túl távolságtartó, a 'heló' túl közvetlen, a 'csókolom' meg gyerekes, lehet megsértődne...
2010. szept. 3. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Üdvözlöm-öt mondanék. Az nem jó?
2010. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy akivel először találkozol a nyakába kellene omlanod, ezért a jó napot kívánok nem távolságtartó. És mivel ő az idősebb valószínűleg felajánlja majd a megfelelő formát.
2010. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először jó napot, aztán, ha mondja, hogy tegezd, akkor szia, ha nem, akkor nem.
2010. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Persze, nyilván mondani fogja, hogy tegezd.Köszönj jónapottal.Nincs ebben semmi távolságtartás.Csak úgy ne járj mint én. Egy fiatal, kis hölgy, csókolommal köszönt és én is csókolommal válaszoltam.A mai napig jókat nevetünk rajta és azóta is így köszönünk egymásnak.:D
2010. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. szept. 3. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyílván be fognak mutatni benneteket egymásnak, ha elmulasztják akkor meg bemutatkoztok. A jó napot kívánok egy kézfogással, bemutatkozással és egy: "Örülök, hogy megismertem!"-mel már nem is olyan távolságtartó.
2010. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!