Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Instagramra lehet kitenni egy...

Instagramra lehet kitenni egy videót ahogy énekel egy előadó ? Ezért nem tilthatják a profilt (személyi jogok, vagy valami ilyesmi) Többi lent.

Figyelt kérdés

Két dolog, vagy egy videó (amit én készítek) alatta meg szól a zene.

Vagy (az egyszerűség kedvéért mondjuk, hogy én), szóval én letátogok egy dalrészletet és közben hangként szól alatta az eredeti ?


Ezért ugye nem törölhetik a profilt ?


Előre is köszönöm.



2021. nov. 25. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerzői jogsertes, letilthatnak!
2021. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De, ez szerzői jogsértés "tnakönyvi" példája. Más kérdés, hogy az esetek egy jelentős részében nem veszik észre, de ha igen akkor "baj van". Egyébként ez az egyik ok ami miatt a tiktok-ot sokan támadják, mert a tiktok ezt engedi. De hogy mi lesz a jövő senki nem tudja, előbb útóbb vagy fizetnek egy rakás pénzt szerzőijogsértésért vagy ők is tiltani fogják.
2021. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy letörlik ahogy van. Egy fokkal elfogadottabb dolog, ha te énekled a dalt és alatta csak egy zenei alap szól. Azt is tilthatják, ha akarják, de efölött van aki szemet huny, amíg nem kérsz pénzt érte, mások nem és ugyan úgy leszedetik.
2021. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak mert egy ismerősöm is ezt csinálja évek óta, videó és alatta a sok különböző külföldi, esetenként magyar zenék, és még nem tiltották le.
2021. nov. 25. 21:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Illetve legrosszabb esetben, max letiltják a videót ? Vagy a fiókomhoz is nyúlhatnak ?
2021. nov. 25. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak tiltanak.

A párom készített nekem is egy szerkesztett videót.

Magyar fordítás, alatta a zene, sokat szenvedett vele.

Ki szerettem volna tenni Facebookra, cirka 5 mp belül tiltották. 😪

2021. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!