Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tudnatok segiteni? Helpp!...

Tudnatok segiteni? Helpp! Kulfoldon elek, beleszerettem, egy perui pasiba.

Figyelt kérdés
mi avelemenyetek rola ?? az orszagrol, az e pasikrol ?? tetszenek aperi pasik ?? mindent irjatok le ami tudtok roluk.. koszike
2010. szept. 6. 17:08
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi, de gyorsan gepeltem.. tapasztalatok, infok, minden erdekel.. tanacsok, kezelesi utmato.. stb..
2010. szept. 6. 17:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetlen orszag pasijairol sem lehet azt mondani, hogy "a nemetek mind hidegek" a "magyarok mind hulyek" a "peruiak mind ilyenek vagy olyanok" - ezt nem lehet altalanossagban kijelenteni.

Ami biztos, hogy Peruban elegge szegenyek az emberek, es nagyon vonzo a szamukra (is) egy EU-allampolgar feleseg.


Kicsit maskeppen gondolkodnak a ferfi-noi viszonyrol, mint az europai atlag, es nem erosseguk a huseg, a fel szemed legyen mindig rajta :-) Erdekes szeretok, nagyon masok. Szenvedelyesek. Igazabol ezt nem tudom szavakba onteni.


Siman el fog hagyni egy olyanert, aki mellett EU allampolgarra valik. Eleg sok bennuk az indian ver (ergo Magyarorszagon siman leciganyoznak, ha gyermeked szuletik tole, akkor valszeg neki is sotet, eros fekete haja es barna bore lesz, jellegzetes hajformaval es arc-csontokkal). En anyammal nem beszelek ot eve, amiota egy fel-indian pasim van, mert micsoda dolog egy cigannyal...?

Hja, es nem erosseguk a tanulas - persze kivetelek mindig vannak - de pl. a huseguk nagy mertekben fugg az iskolai vegzettseguktol. Keves kozoluk tud valamit kezdeni Shakespeare vagy Socrates nevevel, de jellemzo modon meg a szerteagazo indian kulturaval sincsenek mindig tisztaban, hogy pl. Peruban milyen indian csoportok vannak.

Az en pasim egyetemet vegzett, de a rokonai szegenyek... khm. Szoval sok fugg, sokmindentol. Attol is pl. hogy melyik orszagban eltek. Sok sikert - azert legy ovatos, erzelmileg foleg :)

2010. szept. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az én élettársam perui, nagyon figyelmes és kedves. Viszont általánosítani nem lehet mert mindenhol vannak jó és rosszak.
2018. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kerdezo, eltelt 7,5 ev.

Mi lett veletek? Hol eltek? Hogy vagytok?

2018. márc. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!