Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Beleszerettem egy fiatal...

Gerlice12 kérdése:

Beleszerettem egy fiatal katolikus atyába, mit tegyek, hogy ne szenvedjek ennyire?

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok Ő pedig 26 - lelkitámaszomra, lelkitársamra leltem benne. Elfelejteni nem tudom, ahhoz túl sokat látom, még ha el is határozom, hogy most ezentúl már nem találkozom vele, mindig keresztezik egymást útjaink. Nagyon megértő, kedves, humoros, nagyon jól néz ki, közösségi lény, remek tanácsokat tud adni... szóval mondhatni tökéletes. Egy a baj, hogy nagyon elhivatott. Én egyátalán nem akarom tönkretenni a hivatását, tehát nem akarom elcsábítani... de akor mit kéne tennem??? Még mielőtt beleőrülnék....
2011. máj. 18. 14:26
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
70%

Járj máshova misére... csak nem fogtok annyit találkozni... biztosan meg tudod oldani... muszáj, hogy megszakítsd vele a kapcsolatot, különben nem tudod elfelejteni és nem tudsz majd mással kapcsolatot kialakítani.

És persze imádkozz sokat, hogy sikerüljön elfelejteni, sokat fog segíteni, hidd el!

De legalább nem kölcsönös (ez most tudom, hogy kegyetlenül hangzott), mert a végén még úgy jártatok volna, mint a Jóban Rosszban-ban. (Nem mintha nézném... :D)

Rendes vagy, hogy nem akarod megingatni a hívatásában... később, ha már nem leszel szerelmes, talán még jóbarátok is lehettek. :)


Minden Jót!

Isten áldjon!

2011. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
0%
Hát..én nem tudom elképzelni, hogy valaki ennyire elhivatott legyen, hogy ne nézzen rá a lányokra. Ha nem is mondja, otthon biztos maszturbál.
2011. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Hát a szerelem ellen nem lehet sokat tenni, nem mondhatja azt magának az ember, hogy nem szeretem, és akkor működni fog. Ez nem így van. De ha Te szeretnéd, hogy ez az érzés elmúljon, akkor azt tudod tenni, hogy tényleg elkerülöd. Szüntess meg minden olyan tényezőt, ami táplálná az érzést. (akár járj máshova.) Ezzel nem fog elmúlni egycsapásra, de szépen lassan igen.
2011. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
42%

egy kicsit sajnálkozz, hogy nem görög katolikus pap

(ők nősülhetnek)

azután, nézd meg ezt a szép filmet:

Napfívér, Holdnővér

Assissi Szent Ferenc és Szent Klára nagyon szerették egymást. Ez örök, égi szerelem. A többi,csak hosszabb-rövidebb időtartamig szól.

http://www.youtube.com/watch?v=B43AIvPiNaQ

*

http://www.youtube.com/watch?v=WRDxpmV27p8&feature=related

*

a Fiorettiben sok szépet olvashatsz erről:

[link]



http://www.youtube.com/watch?v=B43AIvPiNaQ

2011. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
52%
Jajj, a gyengéim a szexi papok. :) Tipikus női hozzáállás; a tiltott gyümölcs a legédesebb. (Vagyis tűnik a legédesebbnek) Elmondanád, hogy hol laksz? Kérlek-kérlek.
2011. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább fellángolásnak, erős vonzalomnak nevezném a leírásod alapján. Tény, hogy elég ritka az olyan "férfi", aki képes épkézláb tanácsot adni. Szerintem az a legtisztább, ha őszintén megbeszélitek a dolgot. Az sokat segítene.
2011. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Nem tudom... az feltűnne a szüleimnek ha most hirtelen elkezdenék más városba járni misére... persze gondolom, hogy ez a legjobb megoldás, hogy ne találkozzunk... a baj csak az, hogy nem csak a misék alkalmával találkozunk, hanem segítek Neki a bérmálkozók tanításában (ez nem csak miatta, már azelőtt is betöltöttem ezt a szerepet mielőtt Ő idejött), plusz a plébánián végzek el pár apróbb munkát, és ez sokaknak feltűnne, hogy most csak ilyen hirtelen abbamarad szóval ezért vagyok kétségbeesve... nap, mint nap alálkozunk és annyira kedves... olyan sokat beszélgetünk... annyi minden belső titkát megosztja velem... ez már leküzdheteetlen... félek, hogy Ő is rájön, mit érzek... mert néha nagyon nehezemre esik titkolni előle
2011. máj. 18. 14:50
 8/44 A kérdező kommentje:

hogy hol lakom, azt inkább a kellemetlenségek elkerülése végett nem említeném, ha nem baj!

Fellángolásnak pedig nem neveznék egy két éve tartó dolgot :( ezt az előbb elfelejtettem írni, hogy már két éve tart, de most jutottam el odáig, hogy kétségbeestem... mert már sokszor nem bírom elviselni ezt a fájdalmat...

2011. máj. 18. 14:53
 9/44 anonim ***** válasza:

14:43-as!

O_o Miért ráakarsz mozdulni?

2011. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Mondom: ha ennyire nagy a bizalom, akkor beszéld meg vele!
2011. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!