Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A férfiak miért szeretnek a...

A férfiak miért szeretnek a szabadban pisilni?

Figyelt kérdés
Értem, hogy néha messze a wc, esetleg fizetni kell érte, de szerintem igénytelen dolog bokrok mellé pisilni. Arról már nem is beszélek, hogy a vasútállomáson néhány férfi csak elmegy a peron végére és onnan pisil a sínekre.
2022. jan. 3. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
A biológiai mellékterméket azonnal vissza kell juttatni a természetbe, hogy ne mindenféle, ember által mesterségesen (drága pénzért) készített csatornarendszeren meg szennyvíztisztítón át kerüljön vissza. Ez sokkal gazdaságosabb és természetesebb.
2022. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretnénk, de ha nincs más az is jó, mert diszkréten el lehet intézni. Nyilván nem a sínekre hugyozásról beszélek, de ha elvonul az illető és rejtett helyen csinálja, szetintem nincs baj vele.
2022. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem szeretnek. Csak nekik könnyen megoldható. Nőknek is sokszor kell, de nincs wc, vagy nincs normális wc, tartogatják, ami kellemetlen nagyon. A férfiak nagy része meg inkább nem tartogatja, mert meg tudják úgy oldani, hogy ne lásson mindenki mindent.

Szerintem természetes, ha igyekszik diszkréten megoldani.

2022. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem szeretnek.
2022. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

"szerintem igénytelen dolog bokrok mellé pisilni"


Miért?

2022. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem tartom igénytelenségnek, de sokkal higiénikusabbnak igen mint a nyilvános budikat.
2022. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Engem boldoggá tesz, ha a szabadban pisilhetek. Kérlek, ne vedd el tőlem ezt az örömöt!
2022. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
86%

Én évekig nem pisiltem szabadban. Mostanában már néha igen, de nehéz elengednem magam, ugyanúgy, mint piszoárnál, ha mások is vannak ott.

Viszont nem tartom igénytelennek, egy átlagos nyilvános wc sokkal gusztustalanabb. A covid óta meg úgyis van nálam kézfertőtlenítő.


Persze ez csak a természetre igaz. Városban engem is zavar, ha valaki például egy ház melletti bokornál csinálja, nagyon nagy vészhelyzetnek kell lennie, hogy ilyenre folyamodjak. Aluljárókban, pályaudvarokon jelen lévő húgyszag meg szerintem is undorító-

2022. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Mert olyan jo ahogy a friss szello megsimogatja a zacsit :)
2022. jan. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Én néha szeretek kimenni a saját kertembe hugyozni, valamiért felszabadító érzés. Persze utána fent megmosom a kezem és rendesen tisztálkodom.
2022. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!