Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A vidéki férfiak miért szeretn...

A vidéki férfiak miért szeretnek a szabadban hugyozni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 14:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%

azért mert vidéken nincs sok helyen ki épitve szenyviz rendszer és szipantós autot kell alkalmazni ami aránytalanul qrva drága a városi csatornadijhoz képest

és szabadban nemkell le huzni wct:D

az öregebbek meg megszokásbol is mertaz ö korukban nemvolt csak pottyantos

2010. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
1vidéki ifju:D
2010. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért általánosítasz? Nem csak a vidékiek szeretnek. Rengeteg férfit láttam már Pesten is az utcán dolgát végezni.

Pl. egy piac/csarnok mellet lakom, amivel szemben van egy fás rész. Akárhányszor megyek a kocsihoz valakibe mindig belebotlok. A csarnokban meg 100ft a wc, és Pesten lakom.

Sőt mondok jobbat, a Roosevelt téren dolgoztam vendéglátóiparban. Nézünk ki az ablakon és az ember a Roosevelt tér kellős közepén a nagydolgát végezte a susnyásba. :o

2010. szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

dunaujvárosban béke téren(buszpályaudvar)

100ft a wc dija de kb olyan hogyha bemész oda 5fertözés garantált

akkor már inkább elsétálok 500métert ott a kiserdö ésaz higénikusab és olcsobb is

2010. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

Mert nem tudtok célozni. :-D

Akkor minek találták fel a wc-t ennyi erővel. Akire az utcán jön rá a dolog az mind végezze a szabadban, mert a nyilvános wc-k gázak? Az is gáz lenne, ha minden hömpölyögne a hugyszagtól.

Pl. volt erre a KöKi lépcsőlejáró.

2010. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem azon múlik szerintem, hogy vidéki valaki.

Igaz, hogy úgymond olcsóbb a telek sarkában pisilni, mint a WC-t lehúzni, de azért városban (pl. Budapesten is) elég sokan hugyoznak az utcán. Sőt.

Engem az nem érdekel, ha pl. párom is kint van a műhelyben és nem jön be a házba ha pisilnie kell. Jobban zavar az összepisált buszmegálló (bár szerencsére a mi városunkban ez nem gyakran fordul elő).

A szippantós pedig nálunk évi 12 alkalommal ingyenes, évente 2X kötelező. Az ennél többszöri szippantásért kell csak fizetni.

2010. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Azon gondolkodtam, hová írjam a kérdésemet, hogy ez népszokás kategória-e, amikor megláttam a kérdésedet... :))

Ha a szabadban hugyozás népszokás, akkor az enyém is belefér ide! :)


Kérdésedre: szerintem mert jó a levegő, a teljes láthatáron lehet nézelődni. :) Amúgy nem szeretnek, csak szükségből előbb leállnak a szabadban, mint egy városi, akinek szokatlanabb, talán továb visszatartja. De ez a különbség egyre kevesebb...

2010. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos meg kell erősítenem az előttem szólót. Bp. belvárosában, konkrétan a Nyugati és az Andrássy út között, hát ne tudd meg miket szoktam látni, már este nyolckor ott hugyoznak részegen az utcán, és nem ám csak a pasik, hanem: a kiöltözött kis pláza...k is! Ezt magyarázza meg valaki, hogy miért jó így lealacsonyítani magukat?
2010. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%
*lakom*
2010. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Budapesten a kultúra teljes hiánya, vidéken a szokás hatalma.
2010. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!