Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem szeretnek a nők a...

Miért nem szeretnek a nők a szabadban pisilni?

Figyelt kérdés
Képesek inkább tartogatni még egy túrán is, ahol bárhol elintézhetnék.
2017. okt. 8. 18:14
 1/8 anonim válasza:
94%
Pont azèrt, amièrt a fèrfiak nem szeretik a szabadban vègezni a nagy dolgukat! A nőknek elèg kènyelmetlen guggolva pisilni, ráadásul az egèsz nadrágot le kell tolni így kènytelenek elbùjni egy bokros rèszre, ami szùr ès tele van bogarakkal.
2017. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kellemes sem a guggolo testartas, de az, hogy sietni kell, kozben arra gondolni, ki lat meg, milyen bogar jon, melyik ag szurja a sggem, mennyire pisilem le a cipom :D
2017. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem annyi a dolog, hogy bármelyik fához vagy bokorhoz odaállunk, cipzár le, pisi, cipzár fel és kész. Nekünk el kell bújni, félig le kell vetkőzni, le kell guggolni, ha úgy meglát valaki, meglát mindent. Természetben figyelni kell, hova lépünk, hova guggolunk, ne szúrjon valagba egy hegyes fűszál vagy másszon fel a lábunkon valami pók, stb...

Én mondjuk nem szeretem tartogatni, ha nagyon kell, akkor megyek akárhol, de akkor is baromi kényelmetlen és macerás. Ráadásul mi meg is töröljük magunkat zsepivel a férfiakkal ellentétben, ha szerencsétlen a póz vagy elvesztjük az egyensúlyunkat, akkor törölhetjük a cipőnket is... ha nem esünk rögtön seggre... a nedves zsepit meg ugye nem dobáljuk el, akkor azt még el kell vinni egy kukáig, utána kezet mosni/törölni valamivel... és ez még a jobbik eset, ha kirándulás közben kell, erdőben, ahol bárhova el lehet bújni. Lakott területen ez még sokkal bonyolultabb. Na meg, ha hideg van, akkor még viccesebb, lehámozunk magunkról 3 réteg ruhát aztán befagy a valagunk, amíg pisilünk...

2017. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyáron kicsit többet ittunk egy városi rendezvényen az egyik barátnőmmel. Nem volt vécé, így egy közeli, vízparti bokor csoporthoz mentünk. Kb. totál kietlennek tűnt. Leguggoltam, erre hirtelen megjelent egy kétgyerekes család, kutyával, döbbent arcú anyával.

Egy az egyben látták a nagy seggemet. A gyerekek is.


A legrosszabb az volt, hogy röhögni kezdtem zavaromban. Az apuka velem röhögött, de a többiek nem.

-_-

2017. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

Mert kényelmetlen. Vetkőzz le félmeztelenre, tartsd magad guggolva, lehetőleg olyan helyen legyél, ahol nem látnak, nem túl magas a növényzet, nincsenek bogarak, de azért se a lábad, se a letolt nadrágod ne húgyozd le, ha hűvös van, sok réteg ruha van rajtad, még ha akár csak felül is, máris korlátozódik a mozgástartomány, és nehezebben mozogsz, találod meg az egyensúlyt stb. Töröld ki a s-gged rendesen, de akkor mit csinálsz a pisás zsepivel stb.


Nyilván, ha kell, akkor kell, meg az sem nem mindegy, hogy nyáron a ruhát csak felkapod, vagy mondjuk egy téli túrán vagy kabátban meg kesztyűben :D

2017. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Én szeretek. :)Sztem nem akkora macera mint az előzőek beállítják. Inkább a természet mint valami koszos nyilvános vécé.

27/l

2017. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

- könnyebben összeszedhetünk így felfázást vagy fertőzést

- nekünk kényelmetlenebb, macerásabb is (nemcsak előkapjuk a lompost, aztán hadd szóljon)

- ennek tetejébe még férfiaknál elfogadottabb, de ha egy nő csinálja, és lebukik, akkor elmondják mindenféle szutyoknak, neveletlen prosztónak meg könnyűvérűnek gondolják

2017. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A természetben nem látnak meg minket. Most nem a parkokra gondoltam. Azt a pasiknak se kellene összehugyozni.

Fertőzést előbb kapsz nyilvános vécén, mint kint a szabadban.

2017. okt. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!