Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek férfi vagy nő...

Szerintetek férfi vagy nő esetén a rosszabb a nyilvános vizelés?

Figyelt kérdés
Melyik a kínosabb?
2022. febr. 27. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Mindkettő
2022. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Hát pasiktól már szinte megszokott. Nem telik el úgy hét, hogy ne látnék férfit pisálni a nyílt utcán, és nem a világ végén, hanem a belvárosban. Engem ez nőként eléggé zavar, de szerintem tőlünk még borzasztóbb.
2022. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindketto kinos.

Viszont ha nincs ra mas lehetoség akkor a szukség törvényt mond. Jobb mint bevizelni és ugy menni haza. A belvárosban azért meg lehet oldani. Bemész egy etterembe, veszel pl egy rágot es elmesz wcre vagy benzinkuton is el lehet intézni. Este már sokkal nehezebb mert akkor szinte minden zárva.

2022. febr. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan büdös mindkettő.
2022. febr. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván egy nőnek kínosabb, mert az látványosabb. Egy férfi csak odafordul egy bokor felé, és ennyi.

Én azért már láttam a város egyik legforgalmasabb útján, hétköznap délelőtt a járdán vizelő nőt... Egy 40 körüli részeg cigányasszony volt amúgy. Kieresztett egy fél vödörrel, utána visszament a kocsmába. Nem úgy nézett ki, mint aki kínosan érezné magát, inkább örült, hogy sikerült elintéznie, és nem bent ment ki. A nézőközönséget se zavarta, inkább vidámnak tűnt mindenki, nem is értem, miért...

2022. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!