Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy sokan nem...

Miért van az, hogy sokan nem képesek köszönni az öltözőben?

Figyelt kérdés

Nem ciki nekik, hogy hangosan köszön valaki, aki belép, és 5ből 4 csak néz maga elé, mint a birka?


Nem egy kis családias terem, de azért szerintem illik köszönni.


És igazából akik nem köszönnek nem a kigyúrt nagydarab állatok, ahogy a sztereotípia tartaná, általában ők a legnormálisabbak.


Ma is belépek, egy hájfej 40-50es apuka öltözik, köszönök neki, és rám se néz. Kicsit kontrollálni kellett magam, hogy rászóljak: te f.szfej, köszöntem, de legyen az ő szégyene ez.



2022. márc. 6. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk nincsenek ilyen egetrengető problémák, amik miatt azonnal kérdést kéne kiírnom erre az oldalra, de ha én azt tapasztalnám, hogy egy helyen rendszeresen nem köszönnek vissza, akkor utána én se köszönnék többet, mert ezek szerint ott ez a szokás. Rossz szokás? Lehet, de ez a szokás. Pont leszarnám. Edzeni vagyok ott, nem ilyen hülyeségek miatt kattogni. Nem vagyok óvodás.
2022. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
41%
Minek rádnézni ?
2022. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Bunkók..

Nagy egoizmus a semmire...

2022. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2: nem tudom, milyen mentális betegségekben szenvedsz, de általában akinek köszönsz, arra ránézel, vagy ha köszönnek felkapod a fejed.
2022. márc. 6. 12:49
 5/10 anonim válasza:
19%

100 kg 45 kar alatt én se köszönök vissza minden jenőkének.

Majd ha elértek valamit lehet pacsizni,addig csituvvan az öltözőben.

2022. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem bonyolult ez: belepsz valahova akkor koszonsz elore

A bent levok visszakoszonnek

Kilepeskor koszonsz, a bent maradok visszakoszonnek


Tekintet nelkul korra, nemre, bicepszre


De kiirni ide minek ezt a kerdest? Ha problemad van az eletben akkor ott old meg magad a helyszinen, tokosen, normalisan

2022. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
azért írta ki ezt a kérdést mert a kiíró a testépítés kategória trollja. beteg szegény. minden nap több kérdést kiír és mindegyik kérdésben más sztorit ad elő és mindegyikben más karakternek adjak elő magát. ez ilyen szerepjáték nála. csak most pechére átrakták a kérdését a kultúra kategóriába.
2022. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ti nagyon nyomottak vagytok, ez egy nyilvános fórum, azt kérdezek, amit akarok. Ez a testépítő kategória nagyon elkorcsosult itt amúgy, nem fedi a valóságt egyáltalán, amiket egyesek ide írogatnak..
2022. márc. 6. 13:28
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Életemben nem voltam ilyen helyen... nem lehet, hogy nem szokás ilyen helyen köszönni? Trolin is furán néznének, ha a következő megállóban felszálló elkezdene az utasoknak köszöngetni.
2022. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
78%

#4

Persze amikor egy percen belül 3-an mennek ki meg be, majd ott forgolódok utánuk nem ? Köszönök és kész, nem fogok mindenkivel szemezni mert belépett.

2022. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!