Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy sokan nem...

Miért van az, hogy sokan nem tudnak ch nélkül tömegelni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem több ch-t enni és kevesebb zsírt, erre elkezdtem hízni mint állat... pedig nem sokkal több kalóriát viszek be így... miért?
2021. dec. 20. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
A szénhidrát kell az izomműködéshez, anélkül nem lehet hatékonyan edzeni. Nem a szénhidrát ad tömeget, az csak hozzásegít, hogy az izmok dolgozzanak.
2021. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Szénhidrát az szinte mindenhez kell a testben.

hízást azért is érzékelhetsz mert vizet is tart vissza.Máj és az agy anyagcsere folyamataihoz és szénhidrát kell, főleg ha intenzíven edzel.

2021. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha az ember régen alapvetően inkább zsírt evett, akkor miért nem azzal működik jobban?
2021. dec. 20. 16:00
 4/10 anonim ***** válasza:
A zsírban nincs szénhidrát, talán ezért.
2021. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"Régen" is rengeteg szénhidrátot fogyasztottak az emberek (gyümölcsök, magvak, stb.), nem csak zsírt. Ez az ökörség csak a ketogén/paleolit okostojások rögeszméje.
2021. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

És céhá nélkül mit érek én,

És céhá nélkül mit érek én,

És céhá nélkül mit érek én,

És céhá, céhá nélkül mit érek én!

2021. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire régen?

Mert pl. a krumpli elég régen olcsó és közkedvelt ch forrás.

2021. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom az ősemberre gondol a kérdező, amikor a homo sapiens még evolválódó félben volt. Erre az időszakra szeretnek hivatkozni az önjelölt táplálkozási tanácsadók.

Tény, hogy számtalan előnye van annak, ha figyelembe vesszük az emberi szervezet evolúcióját, de sok szempontból félre is lehet magyarázni a különböző dolgokat. Ez a zsírmánia és szénhidrát ellenesség például egy teljes vakvágány, egy teljes biológiai butaság.

2021. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
#8 na igen, de az őseink is sokkal nagyobb részt voltak gyűjtögetők, mint sem vadászok. Az ő őseik meg kimondottan olyan ősmajmok voltak, melyek nagy részt gyümölcsön éltek, ezért is tudott elveszni a c vitamin előállításának képessége náluk.
2021. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg amit te hízásként ítélsz meg az csak az a jelenség, hogy végre feltöltődtek a glikogén raktáraid és visszatartasz valamennyi vizet. Az ember szénhidráttal működik.
2021. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!