Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sokan miért néznek ki jobban...

Sokan miért néznek ki jobban nálam úgy, hogy alig edzenek, meg összevissza esznek?

Figyelt kérdés

2017ben sikerült eddigi csúcsformámat elérnem. Nagyon keményen edzettem, nagyon keményen diétáztam. Erre jönnek az ilyen 20 éves taknyok, lejárnak hetente 2x badizgatni, mert esznek egy csirkés szendvicset aztán kb keresztszálkások 80 kilósan.

Én rengeteg munkát raktam bele, rengeteg áldozatot hoztam. Miért nem nézek ki úgy?



2021. okt. 25. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mert azok 20 évessek, és alapon se esznek semmit. Telepumpálják magukat mindenféle cuccal és röhögnek az egészen. Ha véletlenül megélik a 40 et, majd rájönnek...
2021. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Még mindig itt tartasz?

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__114..


2017nél leragadtál? 😄😄😄

2021. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég trollkérdés gyanús. Az x lábú, csak bicepszből álló 20 évesekre gondolsz? Azokra ki irigy?
2021. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy a kérdésedre a válasz:

Fiatalabb korban jobban fejlődik az ember,még ha nem is eszik annyira tisztán. 20 éves taknyok.. valahol el kell kezdeni.

Irigykedsz mi?

2021. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Írod hogy, ki ,hányszor megy badizni?Te vagy a teremőr?

De jó neked!

2021. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne túlozz már, ducibuci! Tény, hogy az átlagos genetikád miatt a csúcsformád se akkora szám, hiszen egy haladó birkózó/bokszoló vagy egy versenyző tornász is nagyobb és definiáltabb izomtömeget tud felmutatni nálad, de azt ne mondd már, hogy a konditerem tele van 20 éves srácokkal, akik heti két edzéstől és egy kis csirkés szendvicstől "keresztszálkásak" 80 kilósan. Ha olyan srácokat látsz, akik jobban néznek ki, mint a te 2017-es csúcsformád, akkor azok biztos, hogy több energiát, időt és pénzt ölnek a fejlődésükbe, mint heti két súlyzózgatás meg egy kis szendvics. Én ha lemegyek a konditerembe, akkor tízből kilencszer olyan embereket látok, akik 15 éve járnak konditerembe, de 12 éve ugyanolyan szarul néznek ki, mert kemény edzés, következetes diéta és naprakész információszerzés helyett 15 év után is csak dumálni, képeket csinálni, shakert rázogatni, protein szeletet zabálni, tömegnövelőt iszogatni, ordibálni (főleg a 40 kilós guggolásoknál), okoskodni járnak le.
2021. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Jelentve.
2021. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Egyetlen egy kisérlet és rájösz hogy ki erős és ki nem. Kettő 20-25 kg súlyzó tárcsát fogjátok össze és egy kézzel emeljétek fel. Olyan súlyzó tárcsára gondolok amin nincs más fogás rajta. Ilyen például: [link]


Ha fog sikerülni akkor ird meg bár kétlem. Nagyon sokan nem képesek erre és rengeteg erő kell hozzá de aki erős és valóban erős és nem csak a kinézete az megcsinálja. Teszteld le ezeket a huszon éveseket.

2021. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!