Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kinek kellett volna oda...

Kinek kellett volna oda mennie a másikhoz köszönni?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhely előtt történt ez az eset. Mi már egy ideje ott voltunk a szórakozóhely előtt kb. 5-en. Jött 3 ismerősünk. 2 lány és egy fiú. A lányok odajöttek köszönni nekünk, a srác pedig nem. Az egyik haverom odament hozzá kezet fogni, és azt mondta neki, hogy végre egy normális ember aki köszön. Ilyen helyzetben nem neki kellett volna odajönni-e köszönni?? Javítsatok ki ha rosszul tudom.
2010. szept. 13. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki kellett volna. Szóval nem tud viselkedni. Az köszön előre, aki később érkezik.
2010. szept. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod rosszul. Nem is értem, a két lány odament hozzátok, a srác meg azt várta, hogy egyenként "elébe járultok királyi kézcsókra"? :))
2010. szept. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor jogosan voltam felháborodva. :) Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 14. 00:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
jónagy paraszt lehet, és nem is amiatt, h nem köszönt, hanem h neki állt felljebb
2010. szept. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Phoney ***** válasza:
biztos nem volt korona a fején, vagy ilyesmi?:D
2010. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neeem nem volt :DDD
2010. szept. 14. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!