Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valaki fél elfutni attól...

Ha valaki fél elfutni attól tartva, hogy a barátjának bajba esik, az bátor vagy gyáva?

Figyelt kérdés
Reálisan nézve gyáva lenne, mert reszketve állt ott, viszont erkölcsileg meg bátor. Nem régiben láttam egy példát rá és most ezen gondolkoztam el. Szerintetek mi lett volna jó döntés, ha van?
2022. ápr. 29. 01:18
 1/1 A kérdező kommentje:
*Eszem ágában sem lett volna segíteni, mert sajnos elég sokszor keveredtem/kevertem magam vesztes(vagy annak tűnő helyzetbe), viszont ha lett volna lehetőségem(semelyik ismerősömnek nem lett volna bántódása) én is elfutottam volna. Éppen ezért nem tudom, hogy akkor ez mi? Bátornak nem tartom magam, mert ha az lennék, akkor nem járna az eszem a futáson.
2022. ápr. 29. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!