Mitől gyerekes valaki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez elég tág fogalom, ha valakinek kicsit aranyosabb arca van és csinál valami hül*eséget az gyerekes. Ha valakinek érett férfi arca van akkor az "háhá de vicces" Ilyen egyszerű és megkülönböztetésekkel teli világban élünk...
2010. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
na igen, jó a kérdés, de leginkább egy megbélyegzés, semmi más, sok realitás-alapja nincs, ezzel leginkább a másik ember tudattalan énje védi magát, hogy ezáltal ő felnőttnek tűnjön
2010. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok két gyermekes anyuka vagyok.Párom és családja szerint önálló egyén aki egyedül intézi ügyeit,nem szórja a pénzt és lehet velem komolyan beszélgetni és egyéb hasonló pozitív tulajdonságok.Mégis van néhány ember aki gyerekesnek vél.Igaz szeretek időnként hülyéskedni és járok görkorcsolyázni ahova korombeliek nemjárnak és kislányos de sokak szerint szép megszokottól eltérő arcformám van.Ismeretlenek első benyomás után úgy viselkednek velem mint aki tapasztalatlan és azt nézik ki belőlem,hogy nemtudok főzni,megálni a lábamon,nemsok pasim volt,tapasztalatlan vagyok a sexbe stb.Ehhez mit szóltok?
2010. szept. 18. 15:15
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és azt nézik ki belőlem,hogy mindent elhiszek főleg ,hogy szeretek netezni.Feltételezik aztis mindent elhiszek amit itt olvasok.
2010. szept. 18. 15:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy mosolygok és jókedvem van?A párom szeret játszani a gépen.Ő azért gyerekes.
2010. szept. 18. 15:31
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Első vagyok.

Látod? Ha te játszanál gyerekesnek vélnének, viszont ha a párodat mondanák gyerekesnek szerinted őt érdekelné? Csak arra reagálj érzékenyen aminek valós alapja van.

2010. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 pelgrim ***** válasza:
Talán nem kellene annyit törődni mások véleményével, ha te “gyerekesen” jól érzed magad, akkor az úgy jó, az elegendő.
2010. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem annyira énközpontúak vagyunk,hogy nemdivat mások véleményére hallgatni.
2010. szept. 20. 13:15
 9/11 pelgrim ***** válasza:

„Úgy érzem annyira énközpontúak vagyunk, hogy nemdivat mások véleményére hallgatni.”


Igen, és ez így jó. Mások véleménye a legtöbbször kéretlen és nem mindig jóindulatú. Az aki jóindulattal van irántad, csak ritkán áll elő véleményeivel rólad, akkor is a lehető legnagyobb előzékenységgel, de még inkább a te kérésedre.

2010. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rám azért mondják,hogy gyerekes vagyok,mert szeretek játszani, és lelkesedni, meg mindent amit egy öt éves is :D fáramászom, és csuzdázom, szeretek hintázni, és homokozni, danolászni, és féllábon ugrálni..


néha csak örülök neki, hogy nem néznek ki belőlem többet, mert mikor megismernek, nagyra nyílik a szemük :) és olyan jó látni :D


20/L


u.i: Anyám is egy naagy gyerek... pedig már 45 éves... és a fentebb leirtakat ugyanugy csinálja :D

2010. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!