Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Pár napja véres volt egy csaj...

Pár napja véres volt egy csaj széke a suliban, azóta azon röhög az osztály 90%-a, meg hogy milyen igénytelen lehetett aki "odamenstruált", és kutakodnak hogy vajon ki ülhetett ott. Csak szerintem gyerekes?

Figyelt kérdés
Nem fa szék volt, hanem "párnás" (informatika terem) és úgy találta az egyik lány osztálytársam, hogy egy nagy foltban véres volt. Én is volt már hogy átáztam suliba, tudom milyen kellemetlen és én sem szóltam volna senkinek.. Tényleg igénytelenség ez? Vagy gyerekes? Mit gondoltok erről, hogy ennyire röhögnek rajta lányok is, és nem sajnálják egy cseppet sem azt a lányt, akinem "balesete" volt? Mással nem történt talán meg?.. 16L
2011. okt. 20. 17:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
10.-es osztály vagyunk.
2011. okt. 20. 17:09
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
ez nem igénytelenség ha vki átázik.engem a mamám nevelt,és általánosba jartam,vattát hasznaltam,mondanom se kell mennyiszer volt véres a nadrágom.ciki volt nagyon,de a mamám maradi volt sajnos,én meg nem is tudtam volna betetet vagy tampont venni.ez 16 éve volt kb.
2011. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
1%
úristen azt, hogy? bár én fiú vagyok 10.-es de nemláttam még lányt véres gatyában, ez nagyon ciki, egyik osztálytársam fiú és azért is piszkáljuk, mert piros gatyát vesz fel és...
2011. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Remélhetőleg anonim marad az "elkövető".

Biztos hirtelen öntötte el a vér és úgy ázott át, vagy nem volt nála semmi erre az estre. Kellemetlen lehetett neki is.

Amúgy gyermeteg dolog ilyesmivel szórakozni, de hát a kamaszok még nem felnőttek...

2011. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"Estre" helyett azt akartam írni, hogy "esetre", bocs.
2011. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekes , taplóság. Ha velük történne kussolnának.
2011. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
A sors sokszor nem kegyelmez. Ezek alatt a csajok alatt, ha megvénülnek lehet majd más, szagosabb, folyós vagy szilárd végtermék, amikor már nem bírnak visszatartani vagy nincs rajtuk pelus, amit kicserélnek nekik.
2011. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ver volt, vagy csak szorakoznak a gyerekek?
2011. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is szörnyen gyerekes.

A lányok viselkedése szégyenletes! Nekik megértőbbnek kellene lenniük, hiszen bármikor megeshet az ilyesmi akármelyik nővel.

A srácok még nyilván éretlenek, de őszintén nem tudom, milyen lány jár ilyen fiúkkal. Ez egy teljesen természetes dolog! Mármint a menstruáció.

Ha velem történt volna és esetleg látták volna az emberek és szóvá is teszik biztosan 15 perces szónoklatot tartottam volna arról, milyen idétlenek és jól lehordtam volna őket - miközben folyik a vérem. :D De komolyra fordítva, tényleg elképesztő ez a viselkedés.

2011. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Egy komoly, erett lany megfogta volna azt a szeket, kivitte volna folyosora, vagy az osztaly hatuljara. Szolt volna tanarnak, megbeszelve hogy most mi van. Vagy letakaritja a csaj, mikor a sok idetlen kolyok nincs ott, vagy hova keruljon a szek. Egyszeru, ha van egy kis erettebb eszuk egyiknek is.
2011. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!