Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy tinédzser lány felpakol 100 olyan képet egy közösségi oldalra, amin a pasijával smárol?

Figyelt kérdés
Tehát smárolnak. Nem is valami mást csinálnak, vagy 100 képen keresztül smárolnak. A képek alatt persze az megy, hogy ki mennyire szereti a másikat, meg hasonlók. Persze a csajról nincs más fotó..Titeket nem idegesítene? (Amúgy igen, tudom, semmi közöm nincs hozzá, hogy ki mit rak fel magáról, meg ha nem tetszik, ne nézzem, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi..)
2010. szept. 19. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

De, idegesítene. Hogy miért? Mert rohadtul irígy vagyok rá.


17/F

2010. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesít. Meg az is, mikor 50 képet rak fel magáról, mindegyiket a mocskos fürdőszobatükörben fényképezte (háttérben a szennyes, önkioldót nem ismeri), aláírás: Én, Énke, Megint Én, Én sexy rucis, Én bikiniben... kész röhej :)
2010. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
plázacicárol beszélünk? ha igen, akkor ez természetes viselkedés náluk.
2010. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

18.41

Nem feltétlenül. Lehet akár egy kemény rockercsajnál is.

Lehet rossz hasonlat, de kb. olyan mint amikor a buszon csattanós csókokat adnak egymásnak.. kit érdekel?:) Csinálják otthon, oszt jóvan.

2010. szept. 19. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
A közösségi oldalon nem kötelező nézegetni senkit, de az utcán bizony rákényszerülsz, hogy végighallgasd a nyáladzó tizenévesek csicsegős csókjait, ami elég undi. Gondolom a lányok egyik esetben sem az "úrihölgy" kifejezést érdemlik...
2010. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a vélemény róla, hogy amikor majd a tinédzser lány szakít a pasival, akkor anyázni fog, hogy mennyi képet kell törölnie :)
2010. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!