Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen gonosz a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gonosz a legtöbb tinédzser lány?

Figyelt kérdés
Nem igazán találom a helyemet a lányok között az osztályban, ezért inkább fiúkkal barátkozok, és olyan alap szinten elvagyok néhány lánnyal. Számomra elég ijesztő, taszító, hogy a legtöbb velem egyidős, és kicsit fiatalabbak, főleg a lányok másból sem állnak ki, mint a civakodásból a semmin, egymás fikázásán, és gúnyolásán. Leginkább azért szakadtam ki az eredeti baráti körömből(az osztályon belül) mert nem vettem részt a gúnyolódásban, vitákban, így nem is tudtam a végén, hogy miről van szó, nem is szóltam bele. Jó, oké nekem is vannak olyan emberek akiket nem bírok annyira, habár utálni senkit sem utálok. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ha valaki tanyán él, ezért kötött, és fura cuccokban jár, illetve néha kicsit stréber, miért nem lehet egyszerűen nem barátkozni vele, de nem egyfolytában alázni? Ha valaki duci, miért kell disznónak hívni? Örülök, hogy velem ilyen téren nincsen semmi baj, viszont nem értem a lányokat akiket annyira bírtam, hogy miért ilyenek? Lehet, hogy nem tudják átérezni a helyzetüket, mert ők világ életükben középpontban voltak? Ennyire érzéketlenek lennének? Én örülök neki, hogy ilyen téren tökéletes az életem... Lehet, hogy azért érzem át a helyzetet, mert oviban, és alsóban engem is kiközösítettek? Jó, én elég akaratos kölyök voltam. A régi osztályomból persze van egy barátnőm akivel nagyon jól megértjük egymást, csak hát 2hetente találkozunk általában. Ti mit tapasztaltok erről? Mi a véleményetek? Kort, nemet is légyszi. 15/L
2011. júl. 4. 12:12
1 2
 1/13 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Sajnos rossz a társaság. Ez nem általános gonoszság, csak ilyenek közé sodort a sors. Sajnos a tinikor ilyen sokaknál, hogy azt hiszik, ők nyalták hegyesre a Mount Everestet... aztán nem is. :)


Találd meg azt a pár embert, akikkel jól kijössz. Aztán majd 18 éves kor fölött már lenyugszanak a kedélyek és ők is csak nevetni fognak rajta, hogy milyen hülyék voltak anno. Most meg örülj neki, hogy te más vagy, mert ők most egyenruhásak akarnak lenni, divat, telefon, mütyűrkék, stb. de később majd rájönnek, hogy neked volt igazad és jobb ha egyéniségek lesznek, mert a fiúk szarni fognak a fejükre, amiért olyan szürke egerek...


25/F

2011. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt tapasztalom mostanában, de nem csak tini korban, hanem felnőttként is ilyenek maradnak a lányok/nők. Nekem nincs is barátnőm, de fiú barátom annál több van. Személy szerint (lehet, hogy hülyeség), de sokkal jobban becsülöm a férfiakat, mint a nőket. A férfiak bármi is történjék összetartanak, míg a nők bajban is csak nyírják egymást.

15/L

2011. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is ismerek ilyeneket, sőt rosszabbakat is...

szerintem azért csinálják, hogy a saját önbizalomhiányukat rejtsék el,de nem tudom.


persze ennek más okai is lehetnek, de most hirtelen csak ez jutott eszembe.


L/15

2011. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, én akkor szoktam ámuldozni, és irigykedni egy kicsit a fiúkra, amikor látom, hogy milyen náluk egy barátság. Sokkal mélyebb, őszintébb, mint ahogy a lányoknál általában van. Szívesen tapasztalnék egyszer ilyet én is. :)
2011. júl. 4. 12:23
 5/13 anonim ***** válasza:

hűha, kérdező, nagyon hasonlítunk egymásra ebből a nézőpontból :))

Általában az (már bocsánat) ostobább nők szoktak így viselkedni, az okos és intelligensebb (mint te) az el tud fogadni tényeket és nem a másikat oltani mindig és mindenáron.

2011. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Első vagyok. Jó látni, hogy vannak azért normális 15 évesek is még. A 3.-nak igaza lehet egyébként: a lányok valószínűleg azért gúnyolják a legtöbb embert, mert ezzel a saját sikertelenségüket igazolják - lásd: gúnyoljuk az okost strébernek, mert mi lusták vagyunk jól tanulni. Gúnyoljuk a ducit, mert ő így is jól érzi magát, míg mi szenvedünk, hogy megfeleljük az elvárásoknak. STB...


És bizony az is igaz, hogy sokaknál ez megmarad később is. Felnőnek testileg, de értelmileg és érzelmileg hisztis gyerekek maradnak. Ezért szánalmas, mikor a lányok esküdöznek, hogy ők bizony korábban érnek, mint a fiúk, pedig pont ugyanolyan hormonzavaros állatok maradnak, csak ők nem a szexelhetnékben élik ki magukat, hanem az ilyen "női" marhaságokban, mint a divat, a hiszti és a manipuláció...

2011. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt teszi a szülői nevelés teljes hiánya.
2011. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Először is: örülj neki, h nem álltál be a sorba és te normális vagy. :) Ezt amúgy én sem értettem sokáig a lányoknál, és pont ezért nem szerettem barátkozni velük. Mert a lányok folyton hátulról támadnak, összesúgnak mögötted, stb. Azt azért tudni kell, h ha a lányok valakit bántanak, akkor irigylik. Akivel semmi bajuk, vagy hidegen hagyja őket, azzal nem foglalkoznak. Tehát ha bántanak valakit, kompenzálni akarják azt, h igazából irigyelnek tőle valamit. Mostanság amikor ilyen történik velem, lazán kezelem, rámosolygok a lányokra, attól aztán megpukkadnak, vagy egyszerűen ha beszólnak, lazán veszem és úgy csinálom a dolgokat, h érezzék, ők a buták. :)
2011. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Regard válasza:
100%
Szia 15/L, én 30/F vagyok. :) Úgy vélem az általad tanúsított viselkedés példa értékű. Ha mindenki magával törődne és mással csak annyira, hogy az illető milyen ember és mennyire vannak közös hullámhosszon, (barátkozom-e vele, vagy nem) sokkal szebb lenne a világ. Ha valaki nem érdekel engem, mert nem tetszik a beszédje, az öltözködése, az életstílusa, akkor nem foglalkozom vele. Igen... Ez lenne a normális. Az osztálytársaid "szegények"! Nincs elég gondolatuk ahhoz, hogy egy általuk fontosnak vélt témáról, témákról beszélgetést kezdeményezzenek és, hogy az le is foglalja őket. Inkább a könnyebb, ám primitívebb út... Másokat vesznek szemügyre, és "fikáznak" le. Nem vagyok szakértője a dolognak, de az a véleményem, hogy az osztálytársaid rosszindulatú viselkedése, valamelyest betudható lehet a jelenlegi életkörülményeknek, ezen életkörülmények közötti elvárásoknak, és annak amit maga körül lát, amiben felnő. Túl sokat várunk el önmagunktól és másoktól. Mindig mindenki a legjobb akar lenni. Ha valaki kilóg a sorból, akkor meg kell támadni és lehet rajta egy jót röhögni az illető fájdalmára. Pedig Csak másképpen gondolkodik a világról, az életről. Ha valakire haragszol mond meg neki, vagy ne foglalkozz vele. Maradj önmagad és légy kedves, barátságos! A legnagyobb cél itt e földi létben, ember lenni mindig, minden körülményben
2011. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szépen megfogalmaztátok, örülök, hogy más is így látja a dolgokat. Hátha pár éven belül megkomolyodnak. Reménykedni lehet. :))
2011. júl. 4. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!