Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Strandon, uszodában, fürdőben,...

Strandon, uszodában, fürdőben, a medencehasználat előtt előírnád a nemenként elkülönített meztelen zuhanyozást? Kort, és nemet is írj!

Figyelt kérdés
uzsode, strand, zuhany, meztelen

2022. júl. 4. 13:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint a legtöbb helyen ez kötelező - ha nem is meztelenül.
2022. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Andizsuzsi ***** válasza:
82%
Nem. Mire lenne az jó?
2022. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Alapos tusolás van előírva higiéniai okokból, márpedig fürdőgatyában nem lehet alaposan tusolni. Vannak külön f/n tusoló, úgyhogy akadálya sincsen. Aki persze tapló, az a sz*ros seggét áztatja a medencébe így is úgy is.


Pl. Izlandon ilyen felirat figyelmeztet a meztelen tusolásra úszás előtt:

[link]

2022. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
3. Lehet, csak nálam kicsi a felbontás, de csak a címszavakat tudom elolvasni, pedig kíváncsi lennék a többi szövegre is!
2022. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Előírnám, mert nem szeretek mások izzadságában fürödni, ennyi meztelenséget el kell viselned saját nemed előtt, ha meg valakinek ez akkora probléma nem járjon fürdőbe. 23/F.
2022. júl. 4. 14:17
 6/28 Andizsuzsi ***** válasza:
73%

"Aki persze tapló, az a sz*ros seggét áztatja a medencébe"


Mondjuk én strandon kívül sem járok sz@ros seggel, de kinek hogy.

2022. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Andizsuzsi ***** válasza:
62%

"Előírnám, mert nem szeretek mások izzadságában fürödni"


Fürdőgatyában nem tudod az izzadságot lemosni magadról? Amúgy te mindannyiszor bemész az öltözőbe zuhanyozni, ahányszor a medence mész?

2022. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, nem az én dolgom eldönteni, meztelenül vagy úszóruhában kellene-e zuhanyozni. Ehhez nem értek. A kötelező zuhanyzással egyetértek, én is szoktam.

De azt nem hiszem, hogy tusfürdővel szoktak zuhanyozni az elején, szóval ha ruha nélkül is zuhanyoznának, csak végigengednek magukon egy kis vizet, azt kész.

2022. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

#4 "Every guest is required to wash thoroughly without a swimsuit before entering the pool."


"Alle Gäste müssen sich mit Seife ohne Badeanzug waschen ehe sie in das Schwimmbad gehen."


Vagyis mindenkinek szappannal, fürdőruha nélkül kell mosakodnia, mielőtt bemenne a medencébe.

2022. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

#6 hogyne, tízből tíz "lecsapatom magam fürdőruhában" fürdővendég eskü alatt vallja, hogy éppen most zuhanyzott otthon.


Aztán valamiért mégis klórozni kell a vizet, máskülönben elszaporodnak benne a Coli-baktériumok (amik az emberi székletből kerülnek a vízbe).


De TE persze mindig mindenhol steril vagy. Bárkit kérdezünk, ő pont a kivétel.


Izzadság, bőrzsír, kozmetikumok stb. szintén nem tesznek jót a víznek.

2022. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!