Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Strandon, uszodában, fürdőben,...

Strandon, uszodában, fürdőben, a medencehasználat előtt előírnád a nemenként elkülönített meztelen zuhanyozást? Kort, és nemet is írj!

Figyelt kérdés
uzsode, strand, zuhany, meztelen

2022. júl. 4. 13:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%

"Előírnám, mert nem szeretek mások izzadságában fürödni"


Bármilyen hihetetlen, de úszás közben is izzadnak az emberek. Csak nem olyan látványos mint futás közben.

2022. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%

Én maximálisan támogatnám eztadolgot de én azért a fürdőruhában való letusolást is elvárnám mert a fürdőruhán főleg egy strandon ahol az ember lehet füvön ül éppen vagy rákerül egy kis kosz azért azt is csapassa már le a fürdőruhájáról meg ha sz@ros a segge és belekenni, oké hogy meztelen letusol de ha visszaveszi a gatyáját például amin van némi fosfolt akkor a normális szappanos letusolás annyit ért mint halottnak a beöntés.

Én mondjuk nemenkénti zuhanyzókat támogatnám de sokaknak nem tetszene mert oké vannak szemérmesebb emberek nem vagyunk egyformák, erre én biztosítanék egy közös nagy zuhanyzót ahol lennének teljesen zárható beláthatatlan kabinok ahol az ember levetkőzik, letusol, visszaöltözik ésutána a másik oldalon kimegy és megy a medencébe, így nem kell egymást se kerülgetni a fülke ajtónál egyik oldalt bemegy, lefürdik, másik oldalt kimegy és egy figyelmeztető lámpa jelezné mikor szabad a pálya és ennyi. Eztígy is meglehet oldani, nyilván költséges lenne, de ha az a cél hogy ezt bevezessék úgy hogy ne legyen abból se gond hogy valaki elsumákolja mert nem akar meztelenkedni mások előtt akkor erre ez a megoldás lehet szerintem a legjobb. Aki ezt sem hajlandó bevállalni akkor tényleg ne menjen ilyen helyre, ennyi. Másrészt én a kabinokba beépítenék egy öntisztító berendezést ami akkor lép működésbe ha másik odlalt kimegy az ember lefüröedve akkor ajtó bezáródik nem nyitja ki egyik odlalt és belül egy automata tisztító berendezésvégigfertőtleníti a helyet, leöblíti kiszellőzteti egy felszívóval és ha oké akkor kinyitja a következő ember részére.


Persze nyilván irgalmatlan drága lenne egy ilyet kialakítani, de ha ezzel el lehetne érni azt hogy mindenki letusoljon normálisan ahogyan kell akkor hosszútávon megtérülne.

2022. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Andizsuzsi ***** válasza:
86%

"De TE persze mindig mindenhol steril vagy. Bárkit kérdezünk, ő pont a kivétel."


Nem, nem vagyok. De steril sem lennék a pucér fürdéstől. Viszont a személyes higiéniám terjed odáig, hogy ne legyen a te szavaiddal élve "sz@ros a seggem". Akinek nem terjed, azt kötelezheted bármilyen zuhanyozásra, ha nem magán, akkor a fürdőruhában fogja bevinni. Mert azért azt komolyan nem gondolnám, hogy bárki 3-4-5 fürdőruhával megy strandra, és mindannyiszor lecseréli, ahányszor a vízbe megy. Viszont beállok a zuhany alá tisztességesen lemosni a koszt és naptejet, nem vizek és szellentek a medencében. Ha mindenki így tenne, az bőven rendben lenne. Viszont azt nem tudom garantálni, hogy a nyálam sem kerül bele, mert az úszás közben elkerülhetetlen.

2022. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%
#13 zsíros anyagok, mint naptej, kozmetikumok, bőrzsír nem jönnek le tusfürdő nélkül. Méréssel ki lehet mutatni, hogy nagyságrendekkel több baktériumot visz be a medencébe, aki nem tusolja szappannal úszás előtt a valagát is. A személyes higiénia idáig kellene terjedjen, nem pedig "a tiszta víz majd a fürdőruha alatt is lemossa". Minél több hiányosan tisztálkodó fürdővendég megy a vízbe, annál több klórt kell belenyomni.
2022. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
92%

Én csak úgy engednék mindenkit tusolni, hogy meztelen. Mert fürdő nadrágban nem a leg higiénikusabb. Meg, lent meg se tudod magad mosni rendesen.

A full meztelen tusolást én mindenhol kötelezővé tenném.

Aki meg szégyenlős és nem tud a saját meme előtt meztelenül lenni. Az ne menjen ilyen helyre.

23 éves srác vagyok.

2022. júl. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

még jó. én olyan idiótát is ismerek, aki pont a medencét használja fürdőkádnak. saját szememmel láttam eddig kettőt, és külsőre nem is feltételeznéd róla, amolyan elitbe tartozó, tiszta srácnak tűnik, aztán meg durr neki, nem hittema szememnek! szóval igen.

vagy még az is a kedvencem, mikor a szauna után, szétizzadt testtel nem a tusolóhoz mehy, hanem kapásból beugrik a medencébe. ilyen is sok van ...

2022. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

#14-15

nem tudom, mennyit jársz uszodába, én sokat, és eléggé ledöbbenek, h a szép számmal tusolnak fürdőnadrágban, és azt is csak úgy felszínesen. ha egyáltalán tusolnak ... de olyan helyen is, ahol elvileg ki van írva, h kötelező a tusolás medence előtt.

na de amikor gyakran hallom, hogy mert "az én farkamat senki se fogja nézegetni", nem is olyan nagy csoda. fejben vannak a gondok.

2022. júl. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy fürdővendég átlagosan 0,15g székletet áztat bele a medencébe.


Van, akit az zavar, hogy más meglátja a micsodáját, vagy ő meglátja másét. Engem speciel az zavar, ha sz*ros vízben kell úsznom, és kötőhártya- vagy középfülgyulladás lesz a vége.


Tisztálkodni ruha nélkül, szappannal/tusfürdővel lehet. Irtózatosan tapló dolog mosdatlanul menni a medencébe.

2022. júl. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Igenis előírnám, főleg a medencehasználat előtt! És igen, meztelenül. Mossa csak meg mindenki a nemi szerveit is. A pisi-kaki maradványokat nem lehet fürdőruhán keresztül lemosni. Ennyi meztelenséget nehogy már ne lehessen elviselni! Ez szerintem olyan dolog, hogy evés előtt is kezet mosunk, akkor is, ha egész nap a TV-t néztünk és nem nyúltunk semmihez sem.
2022. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
81%

Kétrészesben, vagy úszónadrágban meg tudod mosni magad ruha alatt is. Egyrészesben számomra elképzelhetetlen, de ha valaki képes addig nyúlkálni, akkor hajrá.

Felőlem legyen, de akkor szereljenek fel zuhanyfüggönyt. Nem vagyok szégyenlős, meztelenül zuhanyzom az uszodában, de elhiszem, hogy valakinek ez már átlép egy határt.

2022. júl. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!