Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha nagy sor áll strandon a...

Ha nagy sor áll strandon a női mosdónál, bunkóság vagy etikátlan bemenni a férfibe, ha már nem bírom? (N/23)

Figyelt kérdés

2022. júl. 25. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Nem illedelmes
Nem probléma
Mindegy
43 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Amennyiben fordított esetben nem kezdesz el háborogni, rendben.
2022. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem illik, függetlenül attól, hogy a pasik többsége nem bánná.

Mondjuk van az a szitu, amikor az ember legkisebb dolga ezt mérlegelni, miután meglátta a sort, és érzi, közeleg a vulkánkitörés.


De fordítsuk meg a kérdést. Ha egy férfi menne be a nőibe, az etikus lenne? Nyilván nem, sőt, mindenki perverznek nézné.

2022. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
63%
Én a rokkantba szoktam.
2022. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
10%
szégyelld magad 3.
2022. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
69%

4.-re.


Miért is? Ott van üresen, tisztán.

2022. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

Engem kicsit se zavarna. Jó, ha a piszoárnál állnék nyílván néznék egyet. De alap esetben hidegen hagyna. Ha kell, akkor kell.


De fordított esetben én nem mernék bemenni a nőibe, mert nap végén már facebookon is ki lennék írva, strandról kitiltva és még örülhetnék, ha nem jelentenének fel. Pedig csak nagyon kellett volna pisilni, de ilyen a mai világ. Ha szerencsétlen hölgy van bajba, akkor rajta segíteni illik és kell is neki. Ha egy szerencsétlen srác van bajban, az oldja meg.

2022. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Alapvetően én sem preferálom, elhihetitek, de hát ha nagyon kell, akkor nagyon kell. :)
2022. júl. 25. 20:03
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
Mi egyszer bementünk. SOkan voltunk lányok, fiúk kevesebben (buliban), és a női wc-ben nagy sor állt, ráadásul valakire rájött valami, és nem akart kijönni. Bementünk a fiú wc-be, de úgy, hogy aki be akart menni férfi, annak szoltunk, és mevártuk, mig kitisztul a terep.
2022. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
35%
Eleve az is hülyeség, hogy külön van női meg férfi mosdó. Miért nem lehetnek simán csak fülkék, amiket bárki használhat, meg esetleg egy külön helyiség pár piszoárnak? Sokkal kevesebb lenne az ilyen sorban állós probléma. A férfi vécékben is van fülke, de egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor láttam életemben olyat, hogy azokat bárki is használta volna. Mindig üresen állnak, miközben a női vécé előtt méteres sor van.
2022. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
61%

#9 mert a sok feminista kikérné magának, hogy nem szeretne férfiak közt durrogatni. Egyenlőek vagyunk a mosdó ajtóig.


Az miért van amúgy, hogy a nők kettesével járnak wc-re, és mindezt félóránként?


A pasi mosdó előtt vajon miért nincs sor? Pedig sokan még söröznek is a strandon.

2022. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!