Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Esküvőn milyen táncolási...

Esküvőn milyen táncolási szokások vannak?

Figyelt kérdés
Nem rég lesz egy esküvő ahova meghívtak, és mivel nem voltam még esküvőn nem tudom hogy mi hogy szokás tánc téren, de gondolom szoktak táncolni az emberek ugye? Ha igen lesz olyan tánc is aminek van neve? ha igen miket szoktak?

2022. aug. 18. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak olyan esküvőn voltam - beleértve a miénket is - ahol kötetlen volt a tánc. Az ifjú pár nyitja meg a táncot, utána én táncoltam apukámmal, aztán mindenki úgy és azzal lötyögött, ahogy és akivel akart. Táncoltunk körben is, késő estefelé volt a zorbás összekapaszkodós:)) szóval nem szokott lenni koreográfia a vendégek részére.
2022. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég = múlt.

Nemsokára = jövő.


Esküvője válogatja, hogy mulatós vagy diszkós. Ezt mi nem tudhatjuk a te esetedben, semmi körülményről nem írtál.

2022. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja tényleg elírtam kösz, hát nem tudom a körülményeket, de akkor gondolom csak "lötyögnek" ahogy első írta
2022. aug. 18. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, mert nincs min! Érezd jól magad!
2022. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vidék? Város?

Milyen a pár, ismered őket?

Hagyományos lagzi, vagy modern?

2022. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Város, ismerem őket, nem tudom hogy hagyományos vagy modern mert azt se tudom mit jelentenek
2022. aug. 18. 17:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Az legfontosabb hogy ne izgulj, és ne szégyelld ha egy feltételezhetően klasszikus lagziban nem ismered az adott táncot. Valaki biztosan lesz aki majd tánc közben segíteni fog. A modern meg úgy is inkább egy bulira hasonlít.
2022. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!