Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek beteges viselkedem?

Szerintetek beteges viselkedem?

Figyelt kérdés

nagyon sok mindent utálok pl puszi a homlokomon a hajamon 3 napos hajjal kizárt hogy kimennék mivel minden 2 nap hajat mosok

nem kedvelem a testi kontaktust mint pl ülök valahol mellém ülnek és összeérnek a combunk azt utálom

ha valaki beleiszik a közös inivalóba és nem tölti ki pohárban

és még sorolatnám..szerintetek hogy változtathatok ezeken a szokásokon mert a szüleim ezekkel piszkálnak hogy minek vagyok minek vagyok ilyen

ötletek?


2010. szept. 25. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
emberek közé szeretsz menni?
2010. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen sok a barátom de csak otthon csinálom ezeket társaságban soha amúgy 15/L
2010. szept. 25. 10:54
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek vannak olyan dolgok, amiket utál. Meg lehet kövezni, de szerintem ezek beleférnek a normába. Pl a puszi a homlokra - más meg máshol nem szereti, vagy esetleg a simogatást nem szereti.... A haj dolog a személyes higiéniával van összefüggésben, és normális, hogy zsíros hajjal nem érzed jól magad és nem szívesen mennél emberek közé. A buszos, az idegenekkel való összepréselődés nekem sem a kedvencem, sőt. A közös italba beleivás nálam is tabu, ahogyan az, hogy a poharamba beleigyon bárki. Nem szeretem, és kész.

A családod csak azért piszkál ezekkel a dolgokkal, mert a java (a puszi, az ital, stb) "ellenük" szól, tehát őket is érinti, hiszen tőlük is elvárod, hogy ezt tiszteletben tartsák, holott nekik természetes, vagy normális lenne. Ezért lehet nekik ezt nehéz megérteni.

Viszont szerintem az ilyesmiket simán tiszteletben lehet tartani, ez nem "beteges". Mi pl mind tudjuk az ilyeneket egymásról a családban, és tiszteletben is tartjuk.


25/L

2010. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom, hogy akkor mi lehet, szerintem nem beteges, amúgy régebben engem is zavartak hasonló dolgok, az is lehet, hogy majd változik a helyzet :)

18L

2010. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. szept. 25. 11:12
 6/17 anonim ***** válasza:

Hú, engem meg az ilyen helyesírástól ver ki a víz. Komolyan ennyit tudsz magyarul vagy gyakorolsz, hogyan lehet minél több hibát belezsúfolni egy mondatba? Szerintem hagyj ki nyugodtan egy hajmosást, ne menj az utcára, de műveld magad.

"Szerintetek beteges a viselkedésem? vagy betegesen viselkedem?

"inNivaló"

nem tölti ki pohárBA"

"összeér a combunk"

és még sorolHatnám.

2010. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

mi vagy te magyartanár? :D

nem zavar amúgy meg. nem mo vagyok szal nem kell nekem a magyar xD

2010. szept. 25. 13:47
 8/17 anonim ***** válasza:
a nem magyaroktól is zavaró ez. Egy kis igényesség és menne, de hát igénytelen vagy és ezen a hajmosás sem segít. Mondjuk legalább a hajad nem zsíros, így csak kicsit hasonlítasz a magyarországi nem magyarokra.
2010. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
oksa :D igénytelen nem magyarországon élő magyar vagyok xD boldog vagy?? :D
2010. szept. 25. 14:04
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
nem, mert külföldön az ilyenek után ítélik meg a magyarokat, mint te vagy. Ezért van ennyire rossz híre a magyaroknak és nem tartják őket semmire. Sajnos.
2010. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!