Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A homoszexualitas miert...

A homoszexualitas miert masabb, mint a tobbi beteges szexualis hajlam?

Figyelt kérdés
Szerintem az, h valaki uruleket eszik, fojtogatja, csonkitja magat, allatokkal kozosul, gyerekekre izgul ugyan ugy devians, mint aki a sajat nemehez vonzodik.
2011. máj. 7. 14:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
semmi deviáns nincs olyan szexuális aktusokban, amiben 2 (vagy több) felnőtt, cselekvőképes ember, önszántából részt vesz
2011. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
43%
kedves első, mi sem irtjuk a heterokat. aki ilyet gondol, az abnormális. :)
2011. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
53%
Engem nem érdekkel ki kivel van (salyát neme) de gyerekeket senki se merje molesztálni ,és állatokat se .
2011. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%

"kedves első, mi sem irtjuk a heterokat."


ez a válasz tetszett


egyébként én hetero vagyok, de semmi bajom a mássággal, mégpedig azért, mert ők ezt úgy teszik, hogy nem ártanak vele senkinek. amiket felsoroltál (pl gyerekek molesztálása) az lelki traumát okoz. a homoszexuálisok esetében mindkét partner benne van a dologban, és egyik sem szenved emiatt lelki sérüléseket, hiszen mindketten ehhez vonzódnak, emiatt aztán mindkettőnek ez a jó. kívülállót meg nem vonnak be a dologba, szóval ez senkinek sem árt


ha pedig arra gondolsz, hogy zavar, ha az utcán látod csókolózni őket, vagy ilyesmi, akkor figyelmedbe ajánlom azokat a heterokat, akik már a jó ízlés határát súrolják az utcán, és ha szóvá teszed, azt a választ kapod, hogy "mééé, féééttékeny vagy?" szóval ennyit erről.

2011. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
köszönöm szépen :) és teljesen egyetértek veled.
2011. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
9%

"kedves első, mi sem irtjuk a heterokat. aki ilyet gondol, az abnormális. :)"


Ne hasonlítsd már magatokat a heterokhoz!


Szerintem pont ez a baj velük, hogy azt gondolják, hogy normális amit csinálnak és ezt még el is akarják hitetni a többiekkel is.

2011. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Kései Sirató ***** válasza:
8%

Nem másabb, ugyanolyan gáz!

Attól, hogy 2 felnőtt ember van együtt , még ciki szerintem. Drága homokos pajtások! Ha nem ciki, akkor miért nem jártok kézen fogva egymással?

Miért nem fogja meg nyilvánosan Elton John a meleg házastársa kezét? Nem azért mert gáz?

2011. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%

nem mondtam, hogy normális, és nem akarok senkivel elhitetni semmit. de velem se próbálják meg elhitetni, hogy ez egy betegség. ha betegség lenne, legalább kezelhető lenne.

ugyanúgy emberek vagyunk, mint ti. ugyanúgy tudunk szeretni (nem azokra a k*rvákra gondolok, akik rózsaszín, feszülős toppokban járnak mindenhova, és üvöltözik, hogy "meleg vagyok".. nem tehetünk az érzéseinkről, nem tudjuk befolyásolni őket.

tolerancia, emberek. amíg nem tanuljátok meg, mindig a balkánhoz fogunk tartozni, és nem a nyugathoz, mint ahogyan azt sokan hinni szeretnék..

2011. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
azért nem járunk nyilvánosan kézen fogva, mert nem tolerálnak minket. egyáltalán nem szégyellem, csak odajönnének, és megvernének. ennyi :)
2011. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
4%
Nekem sem különböznek a többi ferde hajlamútól a homokosok. De a legjobban a pedofilokat és a nekrofilokat utálom és tartom undorítónak.. Hogy lehetnek ilyen emberek?...:S
2011. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!