Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van aki a gép előtt szilveszte...

Van aki a gép előtt szilveszterezik? Nem beteges dolog ez?

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia én itt szilveszterek, az ok pedig az, hogy a férjem dolgozik, elmenni nincs pénzem sehova (a karira elment minden pénzem) a tvben meg hülyeségek mennek. Beteges vagy nem, ez van!
2008. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Szó szerint!Lázas vagyok,fáj a fejem,már az aszpirin se segít!Megyek is aludni.
2008. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
88%
Miért jobb buliban lerészegedni idióta emberek között?
2008. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszolónak jobbulást!


3. válaszoló, lehet értelmesen is bulizni ilyenkor is.


Kérdező, ha valakinek nincs lehetősége kimozdulni akár anyagi, akár egészségi, akár bármi más okból, még mindig jobb a gép előtt, volt nekem is olyan szilveszterem, azokkal az ismerőseimmel beszélgettem, akik szintén nem mozdultak ki. Beteges? Nem hinném. Van, aki ilyenkor dolgozik, nekik meg kitartást.

2008. dec. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Mért lenne beteges?


Van aki ilyenkor lan-partit szervez :)

2008. dec. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! én is itt szilvesztereztem, bár éjfélkor kimentem a szüleimhez pezsgőzni.
2009. jan. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Hát volt már párszor hogy mi a haverokkal Unreal Tournamentet nyomtuk multiban, de úgy csináltuk hogy délután mentünk ki a kocsmába inni kicsit, és egész éjjel és hajnalban is ment az UT. Nekem ez is bejött, de még sosem rúgtam be. Én nem is akarok, nem tudom mi a jó benne.

Bár bulizni szoktam, de csak házibuli. Nem mondom hogy nem iszok, de csak mértékkel.

2009. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!