Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Akik Angliában/Franciaországba...

Akik Angliában/Franciaországban vagy egyéb nagyobb multikulturális országban élnek?

Figyelt kérdés

Nektek mi volt a legszokatlanabb először? Mi az, ami a mai napig furcsa? És itt az emberekre gondolok, lehet ez vallási csoport is, meg egyéb más is.


Nekem ilyen például az, hogy a munkaadó tiszteletben tartja azt, ha valamilyen vallási ünnepség van, és nem problémázik rajta.


2022. szept. 6. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem ilyen például az, hogy a munkaadó tiszteletben tartja azt, ha valamilyen vallási ünnepség van, és nem problémázik rajta."


Szerintem meg ez lenne az alap, ha több csoport él egymás mellett, mindenki tiszteletben tartja a többit és nincs stressz.

2022. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 franciasrac ***** válasza:
64%
Általában ha nincsen francia neved akkor az gyakran hátrány egy önéletrajzon, nem mondják de sokan ítélnek meg ezen. Azért a legtöbb vállalatban nincsen gond mert elég homogén. De ez emberfüggő hogyha engedik, hogy ne menj melózni valami ünnep miatt, általában nem zavar senkit amíg jól illeszkednek, de lehet mások csak a nemzeti, keresztény ünnepnapokon szabadítanak fel.
2022. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Nekem Amerikaban az volt a furcsa hogy mennyi fekete es latin-amerikai van.

Vannak olyan varosreszek ahol szinte nem is latsz feher embert.

Amerikaban aki kint szuletik az amerikainak szamit, akkor is ha amugy a szulei kinaiak. En nem egy kinait kepzelek el magam elott ha amerikaiakrol beszelnek es neha fura is amikor amerikai akcentussal beszel egy latin-amerikai vagy azsiai.

2022. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!