Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek Németország...

Szerintetek Németország felveszi a versenyt szépségben a nagyobb idegenforgalmi célpontokkal (pl. Franciaország, Olaszország, Spanyolország)?

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Böven,
2020. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Simán. Gyönyörű részei vannak.
2020. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Hiába vannak szép részei ha mások az emberek, és nem érzem magam olyan otthonosan mint pl. Olaszországban.

A mediterrán népek mint pl. az olaszok, azok tudják, hogy hogyan kell lazán ÉLNI.

Míg a németek csak robotolni tudnak, meg részegen ordibálni és sugárban hányni.

2020. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Véleményem szerint abszolút nem.

Teljesen más kategória mint az említett mediterrán országok.

Németország egy ipari ország, nincs érdemleges tengerpart, van pár szép város de ezek igazából nyugdíjas célpontok. Unalmas hely, az emberek mentalitása sem túl szívélyes.

2020. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Bajorország gyönyörű, rengeteg tó van, amit hegyek vesznek körbe, a városok tiszták, a falvak hangulatosak. Minden évben megyünk, de nem tudjuk megunni.
2020. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

A két dolog úgy különbözik, mint az alma és az uborka.


Németország egyszerűen más. Ennek ellenére lehet az is szép valakinek. Én pl imádom a városnézést, túrázást. Abszolút nem szeretem a strandolást. Úgyhogy nekem mondjuk (24 éves létemre) nagyobb élmény a Forum Rómában és a berlini Múzeumsziget, mint bármelyik tengerpart.

2021. jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
34%
Szépségben biztosan nem veszi fel a versenyt. Mármint én félig német vagyok és sokáig éltem észak-Bajorországban. A családom egyik része Berlinben, míg a másik része Hessen tartományban lakik. Valami, ami mindig zavart a német városokban az az hogy minden ugyanúgy néz ki. Tök mindegy hogy Münchenben, Flensburgban vagy Erfurtban jársz, mindenhol ugyanabból a díszkőből van kirakva a főtér. Egész Németország nagyon homogén, ha az építészetét nézzük. Persze ez nem volt mindig így. Volt amikor Hamburg, Köln, stb. gyönyörű helyek voltak, de a háborúk után eléggé hasonló épületeket húztak fel Németország szerte. Kisvárosok szinte teljesen átvészelték a háborúkat és nagyon szépek pl.: Bamberg. De gyakran nehéz ezekre a helyekre eljutni és nincs mit csinálni. A városok meg egy szóvaljellemezve: tragédia. Nem jártam nagyvárosban, ami szép lenne. Természeti kincsekből sincs sok. Vannak dombok és ennyi. Délen van az Alpoknak egy vonulata,ami Németországhoz tartozik. Az szép, de minden más felejthető. A legrondább város egyértelműen Berlin. Nem hallottam még turistát, aki oda lett volna Berlintől.
2021. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!