Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság lenne a volt igazgató...

Bunkóság lenne a volt igazgató-helyettesem letegezni?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 2 éve ballagtam a gimiből és az igazgató helyettes tulajdonképpen a szomszédom így elég gyakran összefutok vele.


Nem idős egyáltalán, 40 évnél nem idősebb és tipik olyan nő aki után még meg is fordul az ember :D


Igazából nyilvánvalóan a gimis évek alatt nem tegeztem, főleg mivel tanított is, viszont most így az elballagás után 2 évvel furcsán esik nekem, hogy még mindig "jó napot kívánok"-al köszönök egy ilyen fiatal nőnek és elgondolkodtam rajta, hogy mi lenne ha legközelebb sziáznám. Hisz már nem az igazgató helyettesem és tanárom hanem szimplán csak a szomszédom.


Nektek mi a véleményetek?



2022. szept. 29. 07:58
A kérdező szavazást indított:
Bunkóság lenne a részedről tegezni, maradj a "jó napot"-nál
Nem bunkóság letegezni ebben az esetben, nyugodtan sziázd
18 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Majd ha felajánlja.

Ha leérettségiztél, ennyi illem ragadhatott volna rád.

2022. szept. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ne tegezd le. Hamar kényelmetlen lesz neki is a csendőrpertu, úgyhogy vagy felajánlja majd a tegezést, vagy ő is magázni fog.
2022. szept. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Majd ha mondja, tegezheted.
2022. szept. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
A nőnek illene felajánlania hogy tegezodne veled.
2022. szept. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#1 Ha nem maradt volna rám illem akkor már rég "szelusz"-al köszönnék neki.
2022. szept. 29. 08:16
 6/11 anonim válasza:
30%
Mai fiatalok már nen tanulnak illemet, mind ekkora alpári bunkó, hogy tegeződés alapjaival sincsenek tisztában?
2022. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Huhh, ez alapvető nevelési hiányosság.

Duplán nem tegezheted le élből. EGyrészt mert nő, másrészt mert idősebb nálad. Mindkét jogon egyedül ő ajánlhatná fel a tegeződést.

NAgyon gáz és bunkóság lesziázni.

2022. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

"Mai fiatalok már nen tanulnak illemet, mind ekkora alpári bunkó, hogy tegeződés alapjaival sincsenek tisztában?"


Ha hülyeség fájna, ordítanál. Illemről prédikálsz, miközben általánosítva lebunkózol egy korosztály, az igen :D


_

kérdező, valóban megvárhattad volna, hogy felajánlja, de nem kell annyira komolyan venni, mint néhány karót nyelt hozzászóló írja.

2022. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Egyébként nem tegeztem le eddig egyszer sem.


Csak feltevés volt, hogy mi lenne ha...

De úgy tűnik ezt sok embernek nem sikerült felfognia.


Mindenesetre köszönöm szépen a normális válaszokat, maradok a megszokottnál.

2022. szept. 29. 12:56
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
"Csak feltevés volt, hogy mi lenne ha..." Feltevés helyett tartsd be az illemszabályokat !
2022. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!