Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság lenne a volt igazgató...

Bunkóság lenne a volt igazgató-helyettesem letegezni?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 2 éve ballagtam a gimiből és az igazgató helyettes tulajdonképpen a szomszédom így elég gyakran összefutok vele.


Nem idős egyáltalán, 40 évnél nem idősebb és tipik olyan nő aki után még meg is fordul az ember :D


Igazából nyilvánvalóan a gimis évek alatt nem tegeztem, főleg mivel tanított is, viszont most így az elballagás után 2 évvel furcsán esik nekem, hogy még mindig "jó napot kívánok"-al köszönök egy ilyen fiatal nőnek és elgondolkodtam rajta, hogy mi lenne ha legközelebb sziáznám. Hisz már nem az igazgató helyettesem és tanárom hanem szimplán csak a szomszédom.


Nektek mi a véleményetek?



2022. szept. 29. 07:58
1 2
 11/11 NTBS ***** válasza:
100%
Ne tegezd le. Ha akarta volna felajánlotta volna.
2022. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!