Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Női öltözőben mennyire "illik"...

Női öltözőben mennyire "illik" meztelenkedni?

Figyelt kérdés

Mármint nyilván nem Évakosztümben akarok rohangálni a szekrények között :D


Csak hogy nyugodtan levetkőzhetek-e a szekrényemnél, takargatás meg miegyéb nélkül.


Nem vagyok szégyenlős, de szociális fóbiám az van, és aggódom hogy esetleg feszélyezek másokat, emiatt kérdezem.


Köszi ♡


2022. okt. 18. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Engem biztosan nem feszélyezne :-P :-D
2022. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen meztelenkedni max annyi időre szokás, amíg kijössz megtörölközve a zuhany alól, és már veszed is fel a fehérneműt.
2022. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
90%

#1 Köszönjük a hasznos választ, Mr. Nincs-semmi-közöm-a-témához-de-ideböfögöm-hogy-kanos-állat-vagyok-hehe, egy igazi kincs a jelenléted.


Kérdező, tojni rá ;) Azért öltöző, hogy öltözz. Nekem is le kell vennem a melltartómat pl, mert edzés közben sportmelltartót hordok, de nap közben nem fojtogatom magam vele. Soha nem szólt senki, meg nem is nézett rám, mindenki el van foglalva.

2022. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Helyi sajátosságok lehetnek.

Pl. egyik helyen csak pillanatokra takarják ki magukat, elfordulva, másik helyen meg pucéran mászkálnak, pl. a zuhany alól a szekrényig, kézben tartott törölközővel. (Főleg, ahol kizárólag fiatalok vannak.)

Szóval, meglátod, a többiek hogy öltöznek, és ehhez próbálsz igazodni. Ha érdekel mások véleménye.

2022. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gond nélkül levetkőzöm.44N
2023. szept. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!