Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ennyire kultúrált némelyik...

Ennyire kultúrált némelyik ember? Ez nem túlzás kicsit?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, és ma bementem egy kínai áruházba.

Felpróbáltam egy felsőt, de az akciósok közé tettem vissza.

És a segéd csaj,meg ott trécselt a barátnőjével. És amikor a sor végén jártam hallottam hogy ordít a naő, hogy "Hülye kis hisztis-sznob p*csa, kis r*banc, nem hajlandó visszavinni a felsőt, megint nekem kell. Aztán majd következő vevő ugat..."

Oké tény hogy nemjó helyre raktam vissza, de még én éreztem magam megalázva hogy ezért mindenki előtt orditania kell és ezért vagyok p*csa, meg r*banc?:O

Neki meg az a dolga hogy segítsen, nem pedig az hogy beszélgessen és ordítson a vevővel, holott belőlem él meg.

Inkább ráhagytam és lenyeltem a sértést. kimentem a boltból.


2010. szept. 29. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Tény, hogy a rossz helyre rakott árut az eladónak kell helyre tenni, de ha nem akarod, hogy jelenetet rendezzen, van egy pofonegyszerű megoldás: rakd a helyére az árut.
2010. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ne törődj vele.
2010. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
szerintem sehogyse jön ahhoz hogy elhordjon mindennek. akkora bűnt nem követtem el
2010. szept. 29. 14:33
 4/16 anonim válasza:
69%
Én valószínűleg elmondtam volna neki a vélemenyet, és nem biztos, hogy azt zsebre tette volna... Mégis mit képzel???! Nem kiabálva, nem üvöltve, de biztos, hogy kiosztottam volna. Első körben. Másod körben tuti hívtam volna a főnökét. De mivel itt kínai áruházról van szó, ez a variáció kiesett...
2010. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
A kínaiak (is) szeretnek száz bőrt lenyúzni egy alkalmazottról, és alig fizetnek érte valamit. Ennek a következménye, hogy a selejtet kapják. Ez persze nem azt jelenti, hogy egy eladó ilyet megengedhet magának.
2010. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Elso korben hivattam volna a fonoket, masodik korben ledobaltam volna mindent a foldre, ha hozzam akart volna erni, ugy pofan csaptam volna, nem ter magahoz egy hetig.

Aztan siman elsetaltam volna. :)

2010. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

én az iet leszarnám oda mondanám hogy

"basszátok meg "

és kész

2010. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
mondjuk ez kicsit erös lett volna ha engemis i r"banc nak pcsának neveztek volna xd
2010. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Ami veled történt az több, mint megalázó! Még ha a földre raktad volna a felsőt akkor sem beszélhetnek veled így egy boltban. Ajánlom, hogy menj vissza írj a panaszkönyvbe vagy egyszerűen írj a fogyasztóvédelemnek. Ne hagyd magad, mert te fogod rosszul érezni magad ha annyiban hagyod a dolgot.
2010. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Felháborító ami Veled történt. Egyrészt nem biztos, hogy szándékosan tetted rossz helyre, másrészt ettől azért ne dőljön össze a világ, hogy helyre kell tenni egy felsőt. Semmi esetre sem minősíthetett volna Téged ilyen stílusban!

Én a napokban jártam úgy a Deichmann-ban, hogy udvariasan szóltam az eladónak, hogy a gyerek cipők össze vissza vannak a dobozokban. A jó szándék vezérelt, hogy más nem kínlódjon, mire összepárosítja a cipőket. (kisfiamnak vettem magas szárú cipőt, ami mellé egy szandált rakott valaki) Erre még én lettem lehordva, hogy "minek mondja! Nem én cserélgetem össze!". Kiosztottam, hogy égett mint a rongy! Pedig nem szoktam veszekedni, de ez nagyon kihozott a sodromból.

2010. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!