Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkó úgy lezárni beszelgetest...

Bunkó úgy lezárni beszelgetest, ha a masik fel meg folytatni akarja?

Figyelt kérdés

Pl azt irja, hogy folyt kov vagy barmi ilyen cucc


Nem akarom, h megsertodjon, de nem tudok neki napi szinten valaszolni, 12 orakat dolgozom naponta, aludni jarok haza, nincs ehez kedvem mar



2022. dec. 11. 16:48
 1/5 anonim válasza:
100%
én általában meg sem nézem az üzenetet, de ha véletlen megnyitom se válaszolok ha nincs kedvem, egyszer személyesen kérdőre vont, elmondtam neki, hogy sok a dolgom és nem szeretnék vele bunkózni, mert éppen fáradt vagyok és nyűgös, megértette, azóta is ugyanúgy örömmel ír, én pedig ha időm és hangulatom engedi visszaírok :)
2022. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Bunkóság az, hogy ha azt mondom, dolgom van, a másik nem fogadja el.
2022. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem bunkóság. Én azt szoktam írni, hogy elnézést, de most elköszönöm, majd keressük egymást. Vagy valami hasonlót. Szerintem az az udvariatlanság, ha szó nélkül "otthagyod", nem reagálsz.
2022. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát na, ha neked nincs időd, vagy kedved, vagy bármi, akkor valahogy le kell zárni a beszélgetést. Pl. élőben a szüleimmel sokszor van az, hogy találkoznak valakivel az utcán pl. ügyintézés közepette stb, és akkor "muszáj" órákat beszélgetniük, mert hát most na, "bunkó dolog megmondani, hogy nem érsz rá beszélgetni". Szerintem pedig pont nem. Ha dolgod van, akkor dolgod van, nem érsz rá.
2022. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene napi szinten írnod? Írj neki hetente vagy havonta, vagy évente, ahogy van időd. Nem kell azonnal válaszolni, megvár az üzenet, hacsak nem valami aktuális dolog.
2022. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!