Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek bunkó a magyar...

Szerintetek bunkó a magyar társadalom?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 10:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos sokan és egyre többen. De szerencsére van sok pozitív példa is.
2022. dec. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Igen, sajnos az, bunkó és agresszív. Jópár országban jártam már, és még a ruszkiknál sem tapasztaltam olyan pronyóságot, mint itt. Ide jövő külföldi ismerőseim is gyakran kérdezgetik, hogy "ezeknek az embereknek mi bajuk van?"
2022. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, hogy eléggé zárt, befelé forduló társadalom a miénk. Nincs nyitottság, elfogadás, talán még a szabadság iránt sincs akkora igény, vagy legalábbis nem tesznek érte sokan. A legrosszabb, hogy egymást is visszahúzzuk. Elsődlegesen a politikai légkört emelném ki, ami miatt ilyenek vagyunk, persze nem tudom, hogy régen milyenek voltunk, mivel még nem éltem akkor.
2022. dec. 17. 11:11
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Hofi mondta, hogy az egy főre eső bunkók száma kettő.
2022. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 NTBS ***** válasza:
89%
Igen, nagyon sok az ilyen ember.
2022. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Úgy am blokk a társadalom nem az.

Sok bunkó van, igen.

2022. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
80%
Magyarnak a magyar legnagyobb ellensége. Fura egy nép vagyunk lettünk. Ki fog halni meg beolvadni. Nem fog össze gáncsoskodó írigy de követölöző is. Pl. Kint angliában egy élelmiszeripari üzemben kint dolgozó magyarok egymást falták fel kirekesztők voltak az új magyar munkaerővel. Nyalisok és besúgók. Volt abban az üzemrészben kb 30 magyar. Az újakat a lengyelek húzták be és támogatták. Magyar tehetős cégek adják az alamizsnát a dolgozóinak, multi jobban fizet és jobban is figyel a munkavállalóira. Sok sok ilyen példa van. Nem sok a magyar jövője kitaszított. Országon belül is. Lásd oktatás mi lesz majd a mostani vagy a leendő gyermekeinkkel? Olyan lesz mintva doku filmekben az arab országok elveszett falvai népei? Tudom kicsit erős, de.
2022. dec. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
80%
Sajnos tapasztalat. Irigyek, rosszindulatúak. Igyekszem kedves lenni, hiszek benne h azt kapom vissza amit adok.
2022. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen kérdés akkor lenne helytálló, ha azok akikről szó van felismernék magukat a tükörben.A magyar nem ilyen. Nem bunkó csak rendkívül ostoba, rosszindulatú, szereti az munkanélkül kapott pénzt és ragaszkodik ahhoz, hogy ez neki megjár.Rendkívül erőszakos, amire még büszke is. Vannak társadalmak akik pusztulásra ítéltettek.
2022. dec. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9%

A “bunkóság növekedése” a környezetemben is egyre nagyobb méreteket ölt. Még ostobák is, egoisták és rosszindulatúak.

S még veszélyesebb az, hogy ebben a nehéz időszakban belülről bomlasztanak. Pl. a sztrájkok. Akár tanárok! Bár nagyobb részüknek hivatástudata van, de a legostobábbja (idősebb nyugdíjas -Pécs) biztatja lázadásra, a tanári társadalom alja pedig kivonul az utcára - gyerekkel együtt is akár.

Egy példa csak a bunkóvá válás folyamatára!!!!!!!! De szerencse, hogy remek inteligenciával bíró, tisztelni való tanárok is vannak!!!

2022. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!