Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A magyar emberek miért elutasí...

A magyar emberek miért elutasítóak? Miért nem egy toleráns társadalom?

Figyelt kérdés

Én nemzeti érzelmű ember vagyok de ez mégis csak a 21. század engem nem zavarna egy magyarul beszélő afrikai, vagy egy nemzeti érzelmű meleg.


A magyarok miért ilyen elutasítóak?



2020. febr. 2. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Mert a történelmünk folyamán rengeteg negatívum kapcsolódik a kisebbségeinkhez.
2020. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Te vagy a szolgálatos provokátor ?
2020. febr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
64%
Nem igaz, hogy a magyarok elutasítóak pl. a melegekkel, vagy a magyarul beszélő afrikaiakkal. Aki nem bánt vagy provokál magyart, azt nem bántja a magyar. Csak sokan az ellenkezőjét akarják elhitetni. 5 % hülye pedig minden társadalomban van.
2020. febr. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Hát pedig hármas, a magyar az egy nagyonis intoleráns, rasszista, eloítéletes primitív népség. Ha vallásos is akkor csak még rosszabb. A cigány az egyedüli kisebbség amit befogadott az országotok 700 éve, mégis mindig gyanúsak nektek, meg minden cigány buta, és lop, stb. Meg a családi szex az cigány szokás, de mikor magyarok csinálják ugyanazt akkor az rendben van meg izgató. Szóval ennyit a magyarokról. Az osztrákok elnyomtak benneteket majdnem 200 évig azok meg sógorok, mert több pénzük van. Ja, amúgy a pénzre ugrik a magyar, akkor megvan respekt. Lehet lepontozni.
2020. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Azért az a poén, hogy itt a negyedik a legrasszistább, ráadásul a vallásos embereket is megbélyegzi. Hozzá képest mi szentek vsgyunk gyunk.
2020. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

"A cigány az egyedüli kisebbség amit befogadott az országotok"


Ez pedig nettó baromság, a cigány az egyetlen kisebbség, akit befogadtunk, de többnyire képtelen a társas együttélés normáihoz alkalmazkodni. A svábok például kisebbség, de teljesen el vannak fogadva, mert a cigányok egy jelentős részével ellentétben nem élnek bűnöző életmódot.


A vérfertőzést pedig a magyar kultúra a magyaroktól sem nézi el. Egyébként érdemes megnézni, hogy a cigány népességben milyen szépen fel vannak dúsulva a genetikai betegségek, nem véletlenül. Ehhez hozzá járul, hogy isznak, dohányoznak, drogoznak a terhesség alatt, orvos vagyok látom, és ha szóvá merem tenni, hogy mérgezi a méhében lévő magzatot pofán röhög...

2020. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 GombaPorkolt válasza:
64%

mert a magyar egy hihetetlenül primitív ember tud lenni. Tisztelet nyilván a kivételnek, de könnyen manipulálhatóak vagyunk, és imádunk utálkozni/gyűlölködni, így ha van lehetőség valakit utálni, mindegy, hogy ez politikai nézetet képviselő réteg vagy külföldi, egyből gyűlölködünk. Nagyon sok rendes, kedves, jófej magyar emberrel találkoztam életem sorn, de a legbunkóbb, legtrógerebb emberek, akikkel eddig találkoztam, is a magyarok közül kerültek ki.


Hihetetlen elmaradott nemzeti felfogásunk van, ami nemhogy a XXI., de a XX: századba sem illik bele. Röghöz kötöttség, abszolút 0 fogalom az országon kívüli világról (amiről persze az akkori szovjet politika is tehet sokkal inkább, mint a nemzet maga) és 0 érdeklődés is. Olyanok vagyunk sokan, mint egy bennszülött törzs, aki ezer éve nem látott más embereket, és a "nem közülünk való = ellenség" mentalitást követi.

2020. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!