Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek a party-dohá...

Mi a véleményetek a party-dohányzásról, a party-ivásról és a party-füvezésről?

Figyelt kérdés
Kérdésemben nem azt szeretném fejtegetni, hogy egészségesek-e vagy nem, hanem, ha alkalmilag megy bele az ember ilyenekbe. Természetesen (az utolsót leszámítva) mindent lehet mértékkel, de mégis, ti hogy gondoljátok mindezt?
2010. okt. 1. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

meglepő módon pont a partyfüvesek vannak a legtöbben. a partyivók, ha heti 1 nap síkra isszák magukat, ugyan veszélyben vannak, de csak akkor lesz problémájuk, ha már családot alapítottak, hogy mi legyen a hétvégékkel.

ellenben nagyon ritka az olyan ember, aki nem lesz függő, csak kocadohányoskodik. legfeljebb úgy tudom elképzelni, ha nem szívja tüdőre.

2010. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem partidohányos vagyok.

Inni csak bulikban szoktam.

A harmadikat csak elvétve ha olyanunk van.

Am csak házibuliba járok.

2010. okt. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell se dohányozni, se inni, se füvezni.
2010. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
nincs ezekkel semmi gond,amig csak alkalmi "programok" maradnak,tehát nem napi szintűek!
2010. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 pelgrim ***** válasza:
90%
Helytelen dolog.
2010. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Azt, hogy minden függő a könnyű holmikkal kezdi, utána szépen fokozatosan elsüllyed a durvább anyagok felé. Akik, pedig, már a kemény drogokkal kezdenek, nem húzzák sokáig. Ha mégis, akkor meghülyülnek viszonylag rövid idő után.
2010. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Idiotak.
2010. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

party dohányosokról nem tudom elképzelni hogy nem szoknak rá egy idő után.

party ivás az oké,szerintem sokan csak bulikban isznak :D legalábbis úgy hogy többet.

party füvezésről nem mondok véleményt,csak annyit hogy inkább csak partyban füvezzenek minthogy egyfolytában.

2010. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog, csak az akaratgyenge nyomik lesznek eltévelyedett drogosok.

kb 6 éve partizom és egyedül a cigire szoktam rá, mindenféle szintetikus drogot is próbáltam, de sosem volt ... "megvonási szindrómám" ... és nagyon rendezett, boldog életet tudhatok magaménak. :)

Ciki a cigi

Szerintem meg ciki a gimi, sok megkeseredett félhülye, analfabéta jobb esetben tovább tanuló aztán élete végéig droifként dolgozó embert termel ki magából, én meg itt vagyok a nyamvadt szakképzésemmel jól keresek, szeretem a munkám, és elégedett vagyok az életemmel. :)

2010. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Jah és engem is nagyon szeretnek, sokan és sosem vagyok egyedül a bajban. Nem győzöm viszonozni a sok jóságot, amit kapok.

Pedig füves vagyok. Drogos állat! :D

2010. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!