Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért annyira party az, hogy...

Miért annyira party az, hogy elmegyünk egy házibuliba beb*szunk, széthányunk mindent és baromkodunk?

Figyelt kérdés
Nem értem miért buli ez. 15éves fiú vagyok,lehet velem van a baj. =)
2009. márc. 27. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy te normális vagy. :)

Aki nem az, annak meg úgy kell - bár tény, hogy többnyire inkább egyszerűen csak áldozat maga is, mert olyan környezetben/körülmények között nőtt fel, hogy ezt tartja az élvezetek csúcsának. Csak sajna ha már belenőtt ebbe, akkor már igen nehéz észre téríteni - hacsak magától ki nem növi.


Szerencse, hogy neked ilyen gondod nincs. :)

2009. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekünk az a "party", hogy elmegyünk valahova, kocsmázni, koncertre, vagy házibuliba, és beszélgetünk, jól érezzük magunkat, némi alkohollal, de nem hányásig, hanem hangulatig.

Sok tizenéves azt hiszi, attól menő, ha hülyére/betegre issza magát, semmi baj nincs Veled, ha nem így gondolod. Keress hasonló gondolkodású barátokat.

2009. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szerintem Neked nagyobb sikered lesz a lányoknál, mint a beb.szós haverjaidnak, mert az, aki nem tud normálisan inni, nem éppen megnyerő ;)
2009. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy vannak még normális emberek, mint te. Ennek örülj. Én nem tartom menőnek, ha valaki berúgik, összehány mindent és céltalanul baromkodik össze-vissza. Keress más társaságot, ha ilyen emberek vesznek körül.
2009. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A hányástól eltekintve, tényleg jó buli. Olyanokat tudtok baromkodni (persze határokon belül), amiken rohadt jókat lehet röhögni :) és ha pl ezt fel is veszitek videóra és másnap megnézitek... hát az fasza :D nemtudom. én bírom, mondjuk én 18 vagyok.
2009. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem veled van a baj,hanem a mai generációval.. örülj neki hogy te más vagy,olyan ami normális. Örülj hogy nem vagy tipikus kis p*cs és ne is gondolj ezekre,nekem is felálll a hátamon a szőr ha ilyenbe akarnak hívni :) most 21vagyok ezeket mindíg is kihagytam az életemből és vhogy nem érzem azt h hiányozna:)
2009. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. =)
2009. jún. 26. 09:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom. Én alapból nem tudok úgy bebaszni, h össze hánnyak mindent.. :)

Áh. Nem tudod, h te miből maradsz ki!! Neked nem kell hullára innod magad. csak ameddig jól érzed magad és röhögsz a sok barmon akik már menni se tudnak.. Én pl. utálok Discoba meg szórakozóhelyekre járni!! Csak házibuliba megyek.. Mert ott sokkal privátabb, meg stb..

2009. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!