Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Én voltam a hibás, felkaptam...

Én voltam a hibás, felkaptam a vizet azon, hogy állandóan változtatta az étkezési etikettet, túlreagáltam?

Figyelt kérdés

Egy nap, egy barátomhoz elmentem egy elegáns vacsorára. Amikor megérkezetem, a barátom üdvözölt, és elvezetett az asztalhoz. Leültem, és elkezdtem a vacsorát. Amikor elérkezett az első fogás, odalépett hozzám, és azt mondta: "Ne felejtsd el, hogy a szalvétát a bal kezedbe tedd, és egyél a jobb kezeddel."


Meglepődtem, de úgy döntöttem, hogy megpróbálom követni az utasításait. Aztán, amikor elérkezett a második fogás, megint odalépett hozzám, és azt mondta: "Ne felejtsd el, hogy a kést és villát a jobb kezedben tartod, és egyél a bal kezemmel."


Egyre inkább zavarban voltam, de továbbra is próbáltam követni az utasításait. Amikor elérkezett a desszert ideje, akkor is odalépett hozzám, és azt mondta: "Ne felejtsd el, hogy a szalvétát a jobb kezedbe tedd, és egyél a bal kezeddel."


Ekkor már elkezdtem nevetni, elküldtem a francba és azt mondtam: "Jó vicc volt, barátom, de most már engedj el, és hagyd, hogy az ételt egyen a saját módján."


Én voltam a bunkó? Meghívott vacsorára, de veszekedtem vele, mert már idegesített a megjegyzéseivel.


2023. jan. 22. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egesz sztori csak es kizarolag a fejedben tortent meg. Vagy szedni kene rendesen a gyogyszereket, vagy kevesebb LSD-t kene fogyasztani.
2023. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Nem változtatott.

Csak nyomi.

Megmondtam volna elsőre, hogy nem feledem, de úgy csinálom, ahogy akarom. Pl nem használok szalvétát. Nagyon rossz karma.

2023. jan. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Itt amúgy már több kérdésnél láttam, hogy a kérdezőnek több nickje van és elfelejti melyikkel van bejelentkezve. Nemde 2-es?
2023. jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja bocs, benéztem, késő van már. 😂
2023. jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ne felejtsd el, hogy a kést és villát a jobb kezedben tartod, és egyél a bal kezemmel."

Minek tartsad a kést a jobb kezedben, ha az Ő bal kezével eszel? Hisz arra kért, hogy egyél a ő bal kezével és ne a te bal kezeddel.

2023. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!