Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyetemi oktatónak illik...

Egyetemi oktatónak illik ajándékot vinni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Olyan egyetemi oktatónak, akivel nagyon jóban voltunk az egyetemi évek alatt, azonos területtel foglalkozunk, és sokat segített nekem a tanulmányaim, kutatómunkám során, illik vinni valamilyen ajándékot a diplomaszerzés után, vagy nem szokás, furcsán venné ki magát?

Én szeretnék vinni, de az évfolyamtársaim szerint ilyet nem szoktak.



2023. márc. 12. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Diploma szerzés után minimum megérdemel egy uveg jobb fajta whiskyt.
2023. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Ezzel semmi gond nincs.
2023. márc. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Konyvtarpolc boruljon rá aki lepontozott! Miért is nem hasznos ez a válasz? Én anno vittem egyetemi professzornak whiskyt szigorúan diploma után és őrült neki. Elhiszem h akik lepontozást soherek , meg rosszindulatuak, de a figyelmesség mindenkinek jól esik csusszatok hanyatt egy bananhejon moré!
2023. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem szokás, de attól még megteheted. Én hosszú évek alatt egyetlen hallgatótól kaptam egy üveg bort, de vele tényleg elég közeli kapcsolatban voltunk, nálam is TDK-zott. És bevallom, jólesett - mármint a gesztus, nem a bor. Na jó, az is :)


Ami fontos, hogy tényleg csak a védés után add oda, és lehetőleg négyszemközt.

2023. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!