Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan tudnám kivitelezni,...

Hogyan tudnám kivitelezni, így a májusfát?

Figyelt kérdés

Párom egy számomra távoli városban lakik (vonattal szoktunk egymáshoz járni). A városban nem ismerek rajta kívül senki.

Ilyen esetben, hogyan tudnám megoldani, hogy májusfát vigyek neki?



2023. ápr. 24. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélsz egy haveroddal, akinek van kocsija, hogy vigyen le, fizeted a benzint meg meghívod valamire, és amúgy is jó buli lesz.

Egyedül amúgy se egyszerű májusfát állítani.

2023. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha lenne egy haveromnak is jogsija, nemhogy kocsija akkor megoldható lenne
2023. ápr. 24. 14:06
 3/5 A kérdező kommentje:

Meg nem hiszem, hogy kocsikáznának 300 km oda majd vissza. (Egyetemen ismerkedtünk meg féléve ezért a nagy távolság)


Feltérképeztem a terepet google segítségével és találtam 2 helyet ahonna esetleg lophatok, ha egyik sem jön be akkor valszeg egy már nálunk elültetett fát díszitek

2023. ápr. 24. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hogy nálatok hogy néz ki a májusfa, de nálunk az kb 5 méter magas, mindenféle kreppapír szalag van rajta, meg egy üveg pezsgő, vagy az üvege. Egyedül kivágni se egyszerű, főleg este, meg felállítani is úgy tudod, hogy ásol egy gödröt neki, meg néha pár deszkával kicsit megtámasztják. Minimum kétemberes művelet, de nàlunk a srácok kisebb csoportokban járnak, aztán szép sorban állítják. Közben persze nem szomjasak, ku.rva hangosak, de mindenki úgy tesz, mintha sikerült volna csendben, észrevétlenül megcsinálni.


Szerintem hagyd ezt. De ha meg akarod lepni, akkor a májuskosár nem jó? Egyre több helyen "divat", nézz rá, hogy mi fán terem. Nem olyan macera.

2023. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel egyedül csinálom nem egy nagy fára gondoltam, max ilyen 2-3 méteresre amit eltudok cipelni és oda tudom kötni a kapuhoz egyedül is, diszitesnek pedig csak szalagot
2023. ápr. 24. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!