Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit érez az aki airpodssal a...

Mit érez az aki airpodssal a fülébe megy mindenhová?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakrabban látom, hogy sokan airpodssal a fülébe megy vásárolni illetve még baráti társaságokban is a fülükbe van az airpods. Kereskedelemben dolgozom és hozzám is rendszeresen úgy jönnek oda, hogy a fülükben a füles. Ezek folyamatosan hallgatják a zenét? Vagy dísznek viselik mikor közösségben vannak? Hallanak ezek rendesen azzal a fülükbe? Teljesen nem értem mire jó vagy, hogy ez miért van?

2023. máj. 30. 21:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

#1 Kutyát nem érdekli a ChatGPT válasza.


"Esélyesen benn is felejtik sokan, annyira transzparens és kényelmes bír lenni." Hát te sem tudod, hogy mit jelent a transzparens szó...

2023. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24%
#11 Az, hogy te csak egyetlen értelemben használod, nem jelenti azt, hogy egy sokkal kézenfekvőbb jelentésében ne használhatná a többség. Nőj fel!
2023. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 fatim :D válasza:
84%

1. csak élvezik a zenét amit hallgatnak

2. unatkoznak pl. bevásárláskor, munka közben és így szórakoztatják el magukat.

3. elszigeltetség, félnek az emberektől

2023. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátok között nem használom, ahogy egy ismerősöm sem, ha összejövetelről van szó.(Ha meg együtt vonatozunk az más, akkor az van, hogy egész héten egymás valagában voltunk, mert a szaktársam, szobatársam, meg azon kívül is együtt lógunk kb mindig. Szimplán nincs mit mondani mindig, ha kvázi 0-24 együtt vagy valakivel) Amikor egyedül közlekedem, és nem olyan a környék, hogy fülelnem kell, hogy mikor rohan le egy kóbor kutya, vagy próbálnak megbökni késsel, vagy épp tömegközlekedem, bevásárlok egyedül akkor hordom. Szeretek zenét hallgatni, ennyi.

A kasszánál nem veszem ki, csak megállítom a zenét. Azért az én fülhallgatóm annyira nem jó, hogy kiszűrje a külvilág hangjait, max ha elég hangosan hallgatom, akkor nem hallok semmi mást zavaró mértékben. Általában a táskámban van a tartója. Nem fogom azzal szivatni magam, hogy arra a kis időre kivegyem, elrakjam, majd amikor elmentem a kasszától, visszategyem. A ruháimnak pici zsebe van, kieshet, volt, hogy majdnem felhívtam a segélyhívót véletlenül, csak mert beleraktam a farmerom zsebébe a fülesem csak úgy tokja nélkül. Amikor gyorsan kell pakolni a szalagra, meg aztán behajigálni mindent a táskába, mert a kasszánál kvázi hozzámvágják az árut(tudom, sietni kell, én is kasszáztam már, nem egyszer), bocsánat, de nem azzal fogok bszakodni, hogy a fülhallgatómat pakolgassam helyekre, csak mert valakinek nem tetszik, hogy bent van. Teljesen jó az, ha addig megállítom a zenét, hallom ha mondanak valamit.


Persze, lehet mondani, hogy akkor ne legyen bent egyáltalán, de nem szocializálódni járok boltba, hanem kaját akarok venni, vagy olcsó bort. Nem szeretem a nagy zajt, ezért nem is megy annyira hangosan a zene, ha boltban vagyok, hogy ne halljam meg, ha valaki véletlenül hozzám szeretne szólni, mert mit tudom én, öreg, rosszul lát, nem tudja elolvasni az összetevő-listát, és azt akarja, hogy segítsek. És segítek. Szimplán nem értem, hogy miért kéne nekem ehhez fülhallgató nélkül járkálnom. Attól, hogy zenét hallgatok nem vagyok süket.

2023. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!