Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek arról,hogy...

Mi a véleményetek arról,hogy egyre többen megosszák a közösségi oldalon ha meghal valaki?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék ítélkezni és senki helyében sem lenni,de azért az durva,hogy valakinek meghal a gyermeke és rögtön fotót posztolt róla.

2023. jún. 23. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Mármint a gyerek holtestéről készült képet posztolja ki?
2023. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem,hanem csak egy egyszerű róla készült fotót.
2023. jún. 23. 09:58
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Amíg nem voltál ilyen helyzetben, ne akarj itélkezni! Egy haláleset, föleg egy gyereké, akkora sokk, hogy minden módszerrel megpróbálja az ember kiadni magából, akár mindenkinek elmondja, akivel találkozik, akár úgy, hogy posztolja. Az együttérzö reakciók segítenek elviselni a fájdalmat és feldolgotni a történteket!
2023. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem is arról van szó,hogy ítélkezem
2023. jún. 23. 10:27
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a közösségi médiák megmutatták azt,hogy az emberek mennyire szánalmasan képmutatóak.

Egy ilyen poszt is arra jó,hogy együttérzés koldulásának ürügyén a posztoló megmuthassa!!,hogy ő aztán gyászol és jár neki a figyelem.

2023. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
ha neki attól könnyebb egy parányit a gyász, hogy kiposztolja az elvesztett szerettét felhőcskés keretben, akkor én mégis milyen jogon pofázzak bele az ő tragédiájába?
2023. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 NTBS ***** válasza:
69%
Szerintem felesleges.
2023. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Ki hogyan gyászol, hogyan tudatja másokkal a tragédiát.


Nem mindenki gondolkodik úgy, hogy ezt meg kellene tartania magának. Akkor esküvőkről, születésekről se posztoljunk.

2023. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon furcsa.

Amikor gyászhírt osztanak meg, hogy mikor lesz a temetés, az oké, nyilván már több emberhez eljut így, mint az újságok gyászhír rovatában.

A legfurább, amikor valaki megoszt sejtelmesen valami homályos posztot betegségről, halálhírről, majd van már ott 200 aggódó komment, hogy mi történt, de sose derül ki.

2023. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Van olyan ismerősöm, aki minden évben megosztja a halott családtag fotóját. És minden évben jönnek rá a részvétnyilvánítások...
2023. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!