Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy vonzom az embereket a bevásárlóközpontban?

Figyelt kérdés

Évek óta az az érzésem, hogy csomószor mikor megyek bevásárolni körbetáncol valaki, ha nézek valamit

Ha tök üres a bolt és elkezdem nézni mondjuk egy étel összetevőit, akkor a semmiből előterem valaki aki pont a mellettem levő terméket nézi, de sosem akarja megvenni mert amikor arrébb megyek vagy kiválasztom a terméket a másik mindig arrébb sétál


Ha konkrétan kell egy termék akkor odamegyek és kiveszem még ha ott áll valaki ez normális ha meg bámészkodni akarok akkor minimális távolságot tartok. Mások miért nem így csinálják?


Tegnap ahogy néztem a fogkrémeket és guggoltam az egyik nő szoknyája végig hozzámért, fel se mertem nézni mert hallottam a hangján, hogy 50 körüli. Persze nem vett semmit csak körbetáncolt percekig (én megvettem a fogkrémet)



2023. júl. 1. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak te.
2023. júl. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megnézi hogy bolond vagy-e. Vagy pedig nagyon aranyos fiatalember vagyolol.
dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!