Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ilyen igénytelenek és...

Miért ilyen igénytelenek és rondák a szlovák falvak?

Figyelt kérdés
Főleg Szlovákia középső részén tapasztaltam, hogy a kisebb falvak, illetve a környezetük mennyire lepukkant, igénytelen és tele van cigányokkal! Azért Magyarország sem egy leányálom, de még egy borsodi kisközségben is van valami vadonatúj infrastruktúra! Viszont szomszédainknál ez nem figyelhető meg! Szomorú, mert a táj szép, csak ha a falvak is kulturáltabbak lennének, sokkal nagyobb kedvvel mennék ebbe az országba!

#kultúra #igénytelenség #Szlovákia #szlovákfalvak #középszlovákia
2023. júl. 25. 22:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

és ez is Szlovákia!


https://www.youtube.com/watch?v=adLi1U1bh8k


Meg ez is Szlovákia


[link]


ez is


[link]


ez is


[link]

2023. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom miért az utolsó cigányputri alapján kategorziálsz be egy országot...


"csak ha a falvak is kulturáltabbak lennének, sokkal nagyobb kedvvel mennék ebbe az országba!"


elárulom neked, hogy tennének ők azért, hogy kultúráltabb legyen, de nem lehet velük mit kezdeni. Láttam egy riportot egy kis, cigánytöbbségű falu polgármesterével. Uniós forrásokból építenek önkormányzati lakásokat nekik, de pár hónapon belül túlszaporodják és lelakják.


Javaslom, hogy menj olyan helyekre, ahová minden normális turista, ezeken meg pár perc alatt hajts át, ha arra visz az utad!

2023. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
89%
elhiszem hogy ott is durva állapotok uralkodnak, de én a szabolcsi kisvárosomban is tudok olyan szegregátumot az egyik szélén elszigetelődve ahová még a rendőrautó sem teszi be a lábát, és még csak a környékén is félelemmel szálltam ki és láttam meg az áldatlan állapotokat mikor egyszerkétszer ara vezetett utam. csak arra írom, hogy nem kell arra külföldre menni. Egyik volt angoltanárom beszélt arról hogy egyszer betévedtek turistakénbt New york olyan részére ahol majdnem lecsavarták őket, csak azért mert fehérként odamentek, egy afro boltos néni védte meg őket, hát az itt is előfordul ha túlságosan külterületekre merészkedsz a Nyírségben
2023. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!