Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szoktatok félni Halloween...

Szoktatok félni Halloween napján vagyis október 31-én?

Figyelt kérdés

Ez Halloween

http://www.youtube.com/watch?v=jU6iP0WLsU8


2010. okt. 14. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem! Ez is csak egy nap.
2010. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Miért félnék! Ilyenkor a temetők késő estig kivannak világítva,és a sok gyertya is ég. A szellemek különben sem jönnek ki a sírjukból!

Hallowent pedig nem tartunk,mert nem vagyunk Amerika utánzók,és kegyeletsértőnek érezném halottak napján mulatozni. Egy évben legalább egyszer jó érzésű ember megemlékezik az elhunyt szeretteiről! Mulatozni máskor is lehet!

2010. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kriszti83 ***** válasza:
56%
Nem félek, én szeretem a Halloweent :D
2010. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Annyira félek, hogy másnap kimegyek a temetőbe rettegni.
2010. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Eee, Halloween október 30.-án van. :) A "mi Halloween"-ünket egy nappal arrébb tolták.


Amúgy semmi extra, ugyanolyan nap, ami 24 órából áll, mint a többi, oszt jónapot.

2010. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Tanuljátok már meg, hogy itt nincs Halloween...
2010. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

a sok agymosott amcsi-imádónak nehezére esik, na...

amúgy nem, mégis mi a franctól félnék,.. Kérdezősködj az "ezotéria" témakörben, ott vannak az oldal holdkórosai, szellemlátói meg ufók által elraboltjai... ők lehet,hogy félnek :D

2010. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Ugyan mitől félnék?

Hogy hülye amerikai gyerekek jelmezbe öltözve letámadnak és cukrot tarhálnak?

2010. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk szerencsére nincsenek ilyen amerika-majmolók. Hiába na, a poros kis falucskának is megvannak az előnyei. Félni meg mitől kéne? Elvisznek a pomogácsok, vagy miszösz?
2010. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Na jó, akkor mégegszer, a Halloween nem amerikai ünnep. Ott is ünneplik, és a kereskedők nagyon jól megélnek belőle. (A karácsony sem amerikai, és azzal is ugyanezt csinálják)


A kérdésre: Nem szoktam félni. Sokkal félelmetesebb nekem este az utcán, vagy a sötétben bárhol és bármikor. Ha vannak is szellemek (nem tudhatjuk), miért kéne félni tőlük?

2010. okt. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!