Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hány éves kortól magáztok...

Hány éves kortól magáztok vissza valakit 18 alatt?

Figyelt kérdés

Emberekkel dolgozom, a tegeződés-magázódás kérdését mindig rábízom az ügyfelekre, úgy nagyjából 60-70 éves korig, afelett már inkább magázok mindenkit, bár a többségük is inkább magáz engem.

Fiataloknál, kamaszoknál, huszonéveseknél úgy vagyok vele, hogy ha ők tegeznek, akkor én is, ha magáznak, akkor én is. Viszont a gyerekek, mármint a tényleg gyerekek, mondjuk olyan 14 éves kor alatt mindig zavarba ejtenek, mert olyan fura lenne őket magázni, de közben meg csókolommal köszönnek, néniznek, stb. (huszonéves vagyok), és nekem nagyon nehezen jön a számra az, hogy te, ha a másik magáz. Még akkor is, ha mondjuk nyolcéves, és tudom, hogy én a szemében tényleg néni vagyok.



2023. aug. 25. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
72 és fél
2023. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is emberekkel (gyerekekkel) foglalkozok, és mindenkit magázok. 12-13 évestől felfelé a korosztály.
2023. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Nincs valami előírás a cégednél? Az lehet más, mint a hétköznapi beszélgetés.

Én nem vagyok magázódáspárti, soha nem szerettem. Ha valaki magáz, visszamagázom (idősebbek kivételével), de alapból eszembe nem jutott volna fiatal koromba magázni akár egy 25 évest. Egy 18 alattit meg főleg. Én inkább úgy tapasztalom, hogy manapság a 14 évesek már gond nélkül letegeznek egy 50-est is, egy fiatallal meg főleg nem akarnak magázódni.

2023. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!